Jak zablokować ściąganie plików prze emule

Witam potrzebuję informacji jak zablokować kogoś kto nagminnie ściąga pliki przez emule.Kilku gości nagminnie coś ściąga i sała sieć jest zawalona nie można nic w necie zrobić.Czy jest możliwość zablokowania emula żeby nie ciągneli,dodam że nie jestem administratoerm sieci.Z góry dziękuję za pomoc! !!

idea tego programu opiera się właśnie na udostępnianiu i pobieraniu od kogoś plików, jak każdy będzie tak podchodził jak Ty to eMule i programy tego typu nie będą miały sensu bycia

a jeśli już koniecznie chcesz zablokować pobieranie plików to wchodzisz w ustawienia eMule >>> Foldery i tam zaznaczasz co chcesz udostępnić

klaustrofobian chyba chodzi o to, że ktoś ciągnie z siecii przez mułka, możesz pójść do admina sieci, powiedzieć mu, jaka jest sprawa :slight_smile:

skoro piski77 nie jest administratorem sieci to nie będzie mógł sam zablokować sciągania przez eMule, musi to zrobić to administrator a on napewno wie jak to zrobić

To niby jak chesz to zrobić jak nie masz dostępu do routera czy serwera :? :? :?

A wszelkie Twoje prywatne manipulacje przysieci mogą zostać odebrane jako złamanie warunków umowy.

Nie ma innego wyjścia, tylko rozmowa z administratorem Twojej sieci.

Hmm… druga sprawa to taka, że decydując się na neta biorę go między innymi do tego żeby coś ściągać. A ty sugerujesz, że nie można bo u Ciebie i innych zamula. To mam tylko otwierać stronki ?

guru2000 żyj i pozwól żyć innym :!:

A jak chcesz uprawiać samowolkę zakup SDI, ADSLa i rób co Ci się żywnie nie podoba :!:

Wszystko jest dla ludzi ja też czasami ściągam ale jak kilka osób ma obsesję na punkcie filmów i muzyki i zostawiają kompa na 24 włączonego a ty chcesz strony przejżeć a nie możesz to chyba jakaś pomyłka.Jeżeli kilka osób zawalają całą sięć to sory niech może oni sobie założą neostradę i na własne konto ciągną.Wszystko ma swoje granice! !!