Jak zablokować strony?

Witam, czy istnieje taka możliwość, aby w ustawieniach Firefoxa dodać jakieś zakazane witryny, które dzięki temu nie będą się wyświetlały. Lub może jest taki program, który będzie wyświetlał jakieś nieprzyzwoite zdjęcia podczas oglądania danej witryny :mrgreen: . Przepraszam jeśli źle sformułowałem pytanie, ale nie miałem innego pomysłu i miałem mało czasu. Potrzebne mi to żeby kogoś wkurzyć z mojej rodzinki :lol: .

Możesz blokować możliwość przeglądania określonych stron np programem beniamin http://www.beniamin.pl/

Wiesz, że jedno jest przeciwieństwem drugiego…? Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi.

Skoro jednak prosisz o blokowanie i program to zobacz tutaj.

Chodzi mi o to pierwsze i o to drugie, chce kogoś wkurzyć i to już nie ma znaczenia w jaki sposób. :smiley:

Programy do ochrony rodzicielskiej - Beniamin itp. Chociaż jak jest ktoś zdolny, to złamie taki program w pięć minut.

W antywirusach jest też moduł ochrony rodzicielskiej/można czasem zablokować wyświetlanie się niektórych stron.

do: addmir nie w 5 minut tylko w 5 sekund

Otwieranie konkretnych stron możesz zablokować w rozszerzeniu AdBlock Plus. Służy ono do blokowania reklam, ale równie dobrze blokuje strony.