Jak zablokować wyszukanie konkretnych haseł w google?

Witam zależy mi na zablokowaniu wyszukiwań dla pewnych haseł powiedzmy że np. ‘‘balon’’ , więc nie chce blokować stron typu balon.com, balon.pl itp. tylko że gdy wpiszemy przykładowe balon nic się nie wyświetli albo informacja że to zablokowane lub najlepiej własna informacja, korzystam z google chrome najlepiej jakaś wtyczka, mam też norton 360, ewentualnie notatnikiem coś.

jakaś kontrola rodzicielska t tak ale to nie pozwoli wejść na taką stronę. A blokowanie wyników wyszukania konkretnych fraz to jakieś novum. Chciałbym zobaczyć jak ktoś sobie z tym ewentualnie poradzi.

Jedyne co do głowy przychodzi to dać jakieś reguły w kontroli rodzicielskiej - http://www.google.pl/#hl=pl&safe=off&ou … =psy-ab&q=balon&oq=balon&gs_l=hp.3…0l4.1217.1903.0.3381.5.5.0.0.0.0.111.476.3j2.5.0…0.0…1c.1.7.psy-ab.Ieenh87Uu9Y&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44158598,d.ZWU&fp=7f786be6ea31b421&biw=1280&bih=857

to jest adres wyszukania i jak go zablokować to powinno spełnić Twoje oczekiwania. Ciekawe czy to w ogóle da się zrobić?

chodzi mi o jakieś filtrowanie pakietów tylko dla google.pl nawet ręcznie dla pojedyńczych wyrazów, coś jak np chińskie google miało swojego czasu tylko nie w wersji globalnej a na 1 komputer :wink: