Jak zainstalować 7 na xp, 32 czy 64?

Witam.

Chciał bym zainstalować Windows 7 mam Xp Home.

Mam 3 partyjce.

Jak zainstalować windowsa tak aby usunąć XP, a na jego miejscu pozostawić 7(na dysku C) tak aby nie uszkodzić pozostałych partycji?

Mam :

Inter Core I5 3.2GHz(4 rdzeniowy)

4 GB ram

Ati Radeon HD 4800

Lepiej zainstalować 32 czy 64 bitowy?

Tu wszystko jest na filmach pokazane:

http://www.google.pl/search?source=ig&h … 3e825262d2

64

dudi004 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ale w tym czasie wyinstalowywuje mi xp a daje 7? i czy 2 dyski zostaną nienaruszone?(tylko c gdzie mam windowsa zostanie zformatowany?)

Nic się nie “wyinstalowuje”.

Po prostu startujesz komputer z napędu DVD i w trybie zaawansowanym formatujesz tylko partycję C (na której był XP) i na niej instalujesz Win 7.

dzięki temat do zamknięcia

Dodane 05.02.2011 (So) 23:06

jeszcze jedno głupie pytanie…;| ale jak mam obraz i chce nagrać na DVD to musze rozpakować i wrzucić czy wyczyta obraz?

Masz nagrać np. w nero jako obraz:)

nie myśl o rozpakowaniu i potem nagraniu jako płyta z danymi bo płyta nie będzie botowalna:D

czyli nero>kopiuj i utwórz kopie>Nagraj obraz na dysk?

Właśnie to:)

Ja zawszę odpalam obraz w Daemon Tools i nagrywam w Nero Express.

Takie drobne pytanko. Czyżby to nie był kupiony windows skoro musisz wpierw wypalić jego obraz na płytę? Trochę mi to podejrzanie wygląda.

Jeżeli Windows pochodzi z MSDNAA, to jest legalny i trzeba wypalić na płytkę albo zrobić bootowalnego pendrive. :slight_smile:

Może ma legalny klucz ale nie ma płyty:P