Jak zainstalować ADB/Fastboot na Windows 8.1

Jak w tytule… Jak zainstalować ADB/Fastboot na Windows 8.1 dodam, ze ćwiczyłem różne sterowniki

oraz oczywiście wyłączałem podpisywanie sterowników.

 

Ale … Lipa

 

w trybie fastboot -  (FASTBOOT USB) - po wydaniu jakiejkolwiek komendy <waiting for device>

 

… zna ktoś temat? :slight_smile:

 

Poradniki są http://forums.team-nocturnal.com/index.php/topic/1362-how-to-adb-fastboot-in-windows-xp-7-81/ ale czy zyskasz działające adb nie powiem, bo nie testowałem a do takich eksperymentów mam Della D510 z XP oczywiście, winda 8.1 to kiepski wybór do tego typu działań.

na windows 8.1 działa jeżeli fastboot to penie smartfony sony :slight_smile: sam uzywałem do flashowania xperii neov musisz wyłączyć podpisywanie sterowników w zaawansowanych opcjach uruchamiania (prawy bok ekranu, zębatka, zmień ustawienia komputera, aktualizacje i odzyskiwanie, odzyskiwanie, zaawansowane uruchamianie) jak wyłączysz wymuszanie podpisów sterowników zainstaluj stery z pc companion i zainstaluj stery od twojego fona z flashtoola i powinno śmigać Pozdrawiam :smiley:

tak, temat można zamknąć - już znalazłem metodę. tylko dla USB 3.0 i chipsetów intela. (innej nie bo nie mam innych sprzętów.)

Podmiana inf oryginalnych sterów intela dla USB 3.0

Wyłączenie podpisywania

oraz aktywny tryb test w Windows 8.1

opiszę jak znajdę chwilę.