Jak zainstalować aktualizacje automatyczne w sp1

Niewiem jak to zrobić i czy wogóle można. Nie chodzi o to żeby ściągnąć ze strony i zainstalować tylko żeby odbywało sie to automatycznie tak jak w sp2

(niech nikt nie pisze żeby zainstalować sp2 chyba że zna odpowiedź na ten problem http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=142168)

Powinienes wybrac wlasciwosci “moj komputer” i tam zaznaczyc w aktualizacjach automatycznych odpowiednia opcje a po kilku update’ach w panelu sterowania pojawi sie opcja “aktuallizacje auomatyczne”.

Jezeli zas chodzi o problem z zainstalowaniem SP2 to sprobuj podmienic plik lub dokonac reinstalacji windows, naprawy (mam na mysli wyczyszczenie tylko katalogu “windows”)

w sp1 wszystko chyba jest, nie pamiętam, jak to było u mnie, ale wystarczy włączyć w usługach usługę automatyczne aktualizacje a

pierwsze, co ściągnie to właśnie aplecik w panelu sterowania do ustawiania automatycznych aktualizacji( i zaporę windowsa), więc nie rozumiem w czym problem; problem może jedynie polegać na tym, że większość aktualizacji i łatek może wymagać sp2

A gdzie mam go wrzucić i skąd mam go wziąć?