Jak zainstalowac aplikację Neostrada TP pod Vistą?

Witam. Vista jest sytemem wymagającym bezwzględnie połączenia z internetem, gdyż brakuje sterowników itd. Niestety po zainstalowaniu Visty na komputerze nie udało mi się doprowadzic do zainstalowania neostrady.Czy ktoś miał podobny problem i wie co na to zaradzic?

pozdrawiam

Było to już na forum wgrywasz sterownik do modemu i konfigurujesz połączenie ręcznie

Nie zainstalowałeś modemu czy aplikacji TP?

Nie mogłam zainstalowac modemu, więc próbowałam same sterowniki od modemu ale i tak cały czas nie chciał ustanowic połączenia.

pozdrawiam

A po co Ci ta aplikacja ?? Same sterowniki z plytki do modemu wystarcza 8) (te od XP uruchomione w trybie zgodnosci czy jakos tak)

aplikacji Neostrada też nie mogłam zainstalowac. Tak naprawdę nie mogłam niczego zainstalowac na Viscie, nawet oprogramowania do drukarki???Cały czas było o jakiś cyfrowo podpisanych sterownikach

pozdrawiam

PPM na instalatorze sterowników -> zakłądka Zgodność -> zaznaczasz opcję “Uruchom ten program w trybie zgodności z:” i z listy wybierasz Windows XP -> klikasz na OK

No i czaczynasz instalować (modem najlepiej podłączyć po zainstalowaniu sterów, ale nic się nie stanie jak od razu włączysz). U koleżanki (kochanej koleżanki :stuck_out_tongue: ) na Viście 32-bit zadziałało.

Pozdrawiam.

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 14:51

Nie mogłaś i bardzo dobrze. Aplikacja neostrady do jedno wielkie g… :x .

:slight_smile:

Dzięki za odpowiedź. Ja sobie winstalowałam 64 bit ale to chyba nie ma większego znaczenia. W każdym razie tej opcji: urochom w trybie zgodności XP jeszcze nie cwiczyłam, to może wkońcu to jest to :slight_smile: :smiley:

pozdrawiam

:smiley: http://portal.centrumxp.pl/forums/thread/330471.aspx

u mnie działa :slight_smile:

jeżeli masz Viste 64bit (legalna, bynajmniej ja na takiej sprawdzałem) to sterowniki do sagem 800 nie zadziałaja niestety. Sprawdzałem wszystkie metody i nic nie poszło. Napisałem do TP z zapytaniem kiedy bedą sterowniki do Visty 64bit i odpisali że dopiero pod koniec kwietnia !!

Witam.

Dziękuję za odpowiedź.Tak program jest oczywiście legal. Czytałam jakiś artykuł,że tepsa ma udostępnic sterowniki do konca marca ale widocznie nie mieli na myśli wersji 64 bit. Dzięki za Twoją informację, bo to już mi dużo więcej rozjaśnia sprawę. Czyli ciut się pospieszyłam z tą Vistą.

pozdrawiam

:slight_smile:

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 22:46

ttajfun

Jak działa to gratuluję, bo to połowa sukces albo dobry początek!

pozdrawiam

za to do livebox’a sąjuz dawno stery i dziala bez najmniejszego problemu , moze zainwestuj w liveboxa , to az 1,22zl miesiecznie :stuck_out_tongue:

Witam.

Ładne grzybki:) Livebox, mh… no jest to jakiś pomysł w sumie. Musze się dowiedziec coś więcej nt.tej usługi i zbadac temat. Dzięki za podpowiedź i grzybki naprawdę pierwsza klasa :mrgreen:

pozdrawiam

Naćpałeś się czy co ? :mrgreen:

Livebox nie jest usługą a routerem :stuck_out_tongue:

Fakt livebox nie jest zbyt doskonały, ale jak nie mamy kasy, to livebox jestdobrym rozwiązaniem, jeśli nas stań, lepiej zakupić jakiś router np. jakiegoś d-linka :slight_smile:

I mieć problem z netem na viście rozwiązany :smiley:

aero , chodzi jej o avatar nesto :stuck_out_tongue:

ja polecam router Linksys (firmy Cisco). Pierwsza klasa. I nie taki drogi :slight_smile:

prosze powiedziec jak sciągnac sterowniki do instalacji liveboxa dla visty 64 bit.