Jak zainstalować D-link DWL-520+ w Mandriwa 2007,od A-Z

Witam

Szukam i szukam na forach i w google takiego tematu gdzie by było opisane jak ta kartę uruchomić i żeby ona normalnie działała w tej Mandriwie 2007 i nic nie mogę sie doszukać.

Było opisane ze pod Slascha co cos takiego i to też nie działa jak prubowałem ,a i jakies pierdoły trzeba kopiować przenosić tylko co jak i gdzie to nigdzie nie pisze.

W tej dystrybucji jest mozliwosc urpmi tylko skad takie coś wytrzasnąć do tej karty,ja już nerwowo nie wytrzymuje z tym i żeby coś zainstalowac a jeszcze żeby ktos z tych madrali to opisał jak taki cwaniak jest i ze podobno jeszcze mu to działa to by było łatwiej,nie wspomne o producentach tych porombanych kart.

Drukarki-PORAZKA,karty wi-fi-PORAZKA,skanery-PORAZKA,i wiele wiele innych,to poco to wogole ktos wymyslił jak nieda sie niczego zainstalować

Miałem wczesniej Apeka i działał bezproblemów a z karta już alpejskie kombinacje.

Jeszcze raz prosze o pomoc pokolej co jak dlaczego i czy wogóle to bendzie brykac bo :evil: :evil: i kompa trzeba bendzie przez okno.

winda ta jeszcze gorzej porąbana bo długo trybi jak ma wiecej programów zainstalowanych.

Wniosek z tegio ze trzeba miec 10 komputerów i po programików to moze by to działało w przypadku Windowsa

Pozdrawiam