Jak zainstalować Gadu-gadu na Red Hat 7.2!

Mam pytanie jak zainstalowac na red hat linux 7.2 gadu-gadu bo jestem poczatkujacy i nie czaje odp

http://www.idg.pl/ftp/linux_329/Kadu.0.3.8.html

Linuksowym odpowiednikiem Gadu- Gadu jest Kaddu, do którego link podał Ci juz pysiu. Ewentualnie mozesz kombinowac z konsolą, czego nie polecam.

Sieć GG obsługuje już Kopete w KDE 3.3.

GaduGadu.exe można by zainstalować przez Wine (tylko po co,

skoro istnieją lepsze metody…).

No spoko ale mam jeszcze pytanie do was jak kurde zainstalowac Kadu ten program bo ja nie czaje jak na linuxie sie instaluje ? mozecie mi dokladnie powiedziec co trzeba zrobic ??? :wink:

zobacz sobie na stronie Kadu - tam jest wszystko ładnie opisane…www.kadu.net psapapapap

No tak spoko ! A sluchaj wes mi wytlumacz jak ustawic polskie znaki w LInux 7.2 bo ja nie iwem al mi to bardzi potrzebne! !!

W Centrum sterowania KDE :slight_smile:

A gdzie to jest jak to wyglada bo nie czaje gdzie mam kliknac! !!

Jak do tego wejsc! !!

Siemanko mógł bys mi napisac jak w tym kde ustawic polsie znaki bo ja nie czaje za bardzo ok kurde dopiero zaczolem i wogule to instalowanie programow i wogule jest dziwne wrecz ale jaks sobie radze :slight_smile: a jeszcze ważną zecza dal mnie jest gdzie w kde instaluje sie sterowniki do karty muzycznej graficznej drukarki i skanera odp szybko ok to wazne

To przesiądź się na windę…

z naciskiem na jakoś

KDE to tylko nakładka graficzna i nie instaluje się w niej sterowników…

Jeśli rh7.2 nie wykrył Ci wszystkich urządzeń, to może spróbuj nowszej

dystrybucji (rh9 lub fedora2)

Albo zadaj sobie trochę trudu i poszukaj:

http://www.redhat.com.pl

Polskie Forum Linuksowe: RH i F

spoko ale wes powiedz gdzie ustawic w kde te polskie znaki i powiedz czego jak instaluje midnight comannder to biore instal a tam mam jakis passwords wpisac bo instalacja nie chce isc dalej a jak instaluje kadu rmp -ivh kadu-0.3.8.i586.rpm to pokazuje sie blad to cam robic odp

Myśle, że to tylko literówka ale jeśli nie to nic dziwnego że wywala błąd… !!