Jak zainstalować kabel do SE(T630)

Witam.

mam problem z zainstalowaniem sterowników do sony ericssona t 630 czy ktos kto się na tym zna mógłby mi pomóc moje gg 1119456

Jaki system.

Jaki kabel USB czy COM,czy kabel napewno do tego telefonu i czy sprawny.

Czy masz oprogramowanie do kabla i telefonu.

Co się dzieje przy instalacji,jakie komunikaty.

witam,

nie chciałem zakładać nowego tematu!

System: WinXp

kabel usb

mam oprogramowanie do kabla i telefonu

i nie wiem jak zaistalować! to znaczy wiem ale nie chce się zaistalować (chyba)

najpierw instalujemy sterowniki do kabla{ja mam taka mala plytke}po instalacji podlaczamy kabel do telefonu i uruchamiamy ponownie komputer.Powinno po restarcie wyskoczyc znaleziono nowy sprzet i znajdowanie dla niego oprogramowania po tej operacji intalujemy oprogramowanie do telefonu

Mam identyczny problem… Pomóżcie biednej kobiecie bo sie na komórach wogóle nie zna :frowning: Mam ten kabel (własciwy do mojego Ericssona) , zainstalowałam to wszytsko z tej płyty, wlaczylam kompa od nowa i wykryto sprzet, kliknelam -zainstalowało sie toto, ale co dalej? Kumpel kazał mi z neta sciagnac Sony Ericsson File Manager 2.6.6.0 … no i mam go ale tam jest tylko napisane “Not connected” … i nie wiem co robić ;( Pomożecie?

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 16:29

plisss pomóżcie… :frowning:

jezeli juz zainstalowas kabel i wyskoczylo znaleziono nowy sprzet to wszystko powinno dzialac.Podlacz telefon do kabla,wlacz ten program File Manager 2.6.6.0 wylacz telefon i wlacz i powinna zaczac sie wykrywanie telefonu ,wpisanie pin i zapisanie nazwy telefonu