Jak zainstalowac MS Office na Mini Note?


(Łukasz-N95 8GB) #1

Witam, niedawno kupiłem sobie laptopa HP 2133 Mini-Note czyli tego malutkiego, a jeżeli malutkiego to niemającego napędu tak jak prawie wszystkie ,,mini laptopy’’ . Razem z nim kupiłem MS Office 2007 Dla Użytkowników Domowych. Więc chce zainstalować na HP Office ale jak, jeżeli on nie ma napędu? Jak wpisuje Klucz do wersji testowej, to pisze, ze jest niepoprawny ale na tym forum czytałem, ze tak nie przyjmie bo trzeba kupić płytkę, ale ja mam płytkę tylko gdzie ja włożyć? Musze kupić zewnętrzny napęd i wtedy zainstalować normalnie z płytki czy istnieje jakaś inna możliwość? Nie da się np. płyty skopiować na PenDrive? Proszę o pomoc jak zrobić abym tego Office’a miał w pełnej wersji Dla Użytkowników Domowych w HP ponieważ to dla mnie bardzo ważne.

Jeszcze jedno pytanie : czy po instalacji pełnego Offica na komputerze z płytki, na którym jest wersja testowa, to wersja testowa się zastąpi?

Bardzo proszę o pomoc i z góry Dziękuje

Pozdrawiam


(strażak) #2

Ja to bym zrobił tak:

odinstalował Office, którego teraz masz na lapku. Z tej stronki http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... omowych+PL pobrałbym pakiet i podczas instalacji wpisał key, który masz w pudełku.