Jak zainstalować neostradę w Windows 7

(Mufka) #1

Witam! Pewnie nie tylko ja mam taki problem. Niestety nawet instrukcje ściągnięte ze strony Microsoftu mi nie pomogły. Nie mogę zainstalować neostrady w Windowsie 7. Przyznam, że w ogóle nie znam nowego systemu (bo dopiero go dziś zainstalowałam). Znalazłam instrukcje, ale one odnoszą się do Visty. Ściągnęłam sterowniki, ale system ich nie widzi. Mam modem Sagem 800 i nie wiem czy ściągnęłam odpowiednie stery, bo w instrukcji coś było o sagem wersja x 86. Błagam [-o<

(stalesz) #2

Start/Panel sterowania/menadżer urządzeń/Modemy.Zobacz czy jest jakiś znaczek żołty albo strzałka.Jeśli chcesz odinstalować kliknij prawym=Odinstaluj.86 to 32-bitowy system Windows,chyba taki masz.W Panelu jest ikona Windows Update,sprawdż aktualizacje automatyczne,może znajdzie sterownik do modemu.Czy masz płytkę instalacyjną Sagema ?

http://www.download.net.pl/396/Sagem-Fst-800/ Ten jest do Visty,może zadziała.Sterownik jest spakowany,czy masz Winrara,7-Zip

(Mufka) #3

Dzięki za wskazówki i pomoc. Faktycznie z tamtych sterów nic się nie zainstalowało. Sterowniki z tej strony, którą podajesz też mi nie pomogły, ale dostałam takie, które zainstalowały się bez problemu. Jeśli ktoś będzie ich potrzebował to służę pomocą :smiley: .

(Korejwus) #4

Zamiesc ponizej linka i kazdy zainteresowany sam go pobierze

pozdro

(Mufka) #5

Z miłą chęcią udostępnię ten plik potrzebującym. Mam tylko problem :frowning: . Powiedz gdzie go zamieścić? Nigdy tego nie robiłam, a plik mam na komputerze.

(Kubek1200) #6

Wystaw na np. www.zshare.net/

później wystaw linka na forum :slight_smile:

(Mufka) #7

Dzięki! Tu jest ten plik sagem800vista_366450320.exe - 8.68MB