Jak zainstalować NimbleX 2007v2 obok Windows?

Witam. Na podstawie kreatora na stronie http://custom.nimblex.net stworzyłem swoją własną edycję NimbleX opartą na wersji 2007v2. Jak zainstalować taki NimbleX obok Windowsa?

Nagrać na płytę czy pendrive i odpalić. Swoją drogą (chyba) nie słuchaj się Kamila S z youtube bo on ma zerowe doświadczenie jeśli chodzi “Linuksa”.

Na Twoim miejscu > wubi. Nimblex nie jest już wspierany.

Jak to nie? Na stronie domowej NimbleX’a http://www.nimblex.net/ znalazłem taki post: “NimbleX Beta 2010 Download”, więc chyba jest trochę wspierany. Ale jak zainstalować własnego NimbleX obok Windowsa?

Tam gdzieś na tej stronce powinien być link do pobrania obrazu ISO. Pobierasz, wypalasz na płytce lub pendrive (na pendrive spróbuj unetbootin).

Następnie podczas instalacji systemu powinien zainstalować się program GRUB, który umożliwi wybór systemu podczas uruchamiania komputera.

Troszkę trudno udzielić pomocy na temat tego systemu, ponieważ pierwszy raz o takim czymś słyszę, ale jeżeli jest oparty na Linuksie to procedura instalacji itd. powinna być podobna do innych dystrybucji.

Stworzyłem, pobrałem i nagrałem NimbleX (moja edycja)

Tylko nie wiem w jaki sposób zainstalować NimbleX bez naruszania Windowsa. NimbleX ma chyba tekstowy instalator uruchamiany z KDE w terminalu.