Jak zainstalować nowy styl?

Wszytko co było potrzebne zrobiłem podmieniłem pliczki od uxtheme. Potem pliki z archiwum przeniosłem do folderu System32/Resources/Themes

Potem restart i jak chce wybrać z listy nowy styl to pokazuje sie on daje zastosuj, chwila ładowania i styl nadal jest stary. OCB?? Proszę o pomoc może źle coś zrobiłem?

to działało na XP, ale czy na Vista też :?: …

działa jest specjalny uxtheme pod viste. Kiedys juz zmieniałem styl do visty, ale po formacie juz nie potrafię tego zrobic zapomniałem jak:P.

najlepiej do zpathowania uxtheme urzyj surnise vista konfiguratora

Czyli jak to zrobić?

pobierasz sunrise configuratora. W nim jest opcja zezwól na korzystanie z niecertyfikowanych kompozycji , zaznaczasz ją i możesz używać już styli nieoryginalnych.

Mam Sunrise Vista Konfigurator 2007, przeglądnąłem wszystko, ale takiej opcji nie ma.

jeste jest…chyba we większym dostosowanniu…ona nazywa sie jakoś tak: zezwól na stosowanie niecertyfikowanych styli wizualnych

Dodatkowo jest problem z samym stosowaniem stylu. Plik msstyles musi nazywać się aero.msstyles - czyli aby zmienić styl należy podmienić styl aero a nie dodać nowy z inną nazwą…

To chyba nie jest konieczne.

Ja nie zmieniałem nazw stylów i nic nie podmieniałem. Skorzystałem tylko z Twojego programu do używania niecertyfikowanych styli, wrzucam folder ze stylem do katalogu Windows\Resources\Themes i nie ma żadnego problemu.

Może to przypadłość SP1 do Visty

dadam, że u mnie to samo co u Bartek, tylko że u mnie każdy styl jest widziany jako aero i tzn. wszystkie tak samo się nazywają jak orginalny w tym oknie zmaiany stylu

tak, zgadza się… u mnie jest to samo w oknie wyboru stylu.

a gdzie Ty masz w folderze System32 katalog do wrzucania styli :?

Poprawna ścieżka do folderu ze stylami to: Windows\Resources\Themes\

sorki mój bład. ale coś w tym stylu:P

A skąd można takie style pobrać, ja używałem VistaGlazz