Jak Zainstalować program Corel Paint Shop ProX?

Dopiero zaczynam prace z komputerową obróbką fotogfafii. Proszę o wyrozumiałość. Ponadto nie wiem jak zadać pytanie konkretnej osobie z forum ,dobre programy", np do Mikołaja. W moim obecnym problemie, to byłaby własciwa osoba. Przed chwilą ściągnęłam program z Waszego forum z gotowego linku, ale nie daje się otworzyć , a dodatkowo nie potrafię go usunąć z pulpitu. Bardzo prosze o wyrozumiałość i pomoc .

Do konkretnej osoby piszesz na PW. Czyli klikasz znaczek pod avatarem Mokołaja.

Coś mało danych, czemu nie daje się otworzyć, masz jakiś komunikat?

Nie daje się usunąć zapewne dlatego, że jest uruchomiony proces związany z instalacją.

Przy otwarciu pojawia się napis :Nie można zweryfikować wydawcy. dalej mogę: na nowo instalować, przeglądać/tu są propozycje gdzie zapisać/ i Anuluj. Nie otwiera programu by na nim pracować.Chciałam się nauczyć opracowywać zdjęcia i robic z nich inne . Wysłuchałam lekcji opracowanej własnie przez Mikołaja i byłam zachwycona.Tylko nie umialam jej zsiagnąć do siebie, wiec eweszłam na forum i tam był gotowy link do sciągnięcia. najbardziej mi zależy na programie z lekcji. \zrobiłam sobie nawet notatki.Może Mikołaj moze mi przysłac na mój emeil program który reprezentował.Byłabym wdzięczna . Nie wiem jednak jak zlikwidować ten program ,co ściągnęłam.?

Bajeczka22 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Przypominam także, że pomagamy sobie na forum, nie na kanałach prywatnych.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Dziękuje za wskazówki i rady. Moje zapytania wynikały z niewiedzy początkującego, a nie ze złej woli. Postaram się zastosoweć do wskazówek i napewno dam rade rozwiązać nurtujący mnie problem. Życzę innym emerytom ,aby odważnie dążyłi do spełniania swoich marzeń, bo człowiek uczy się przez całe życie i naprawde warto spełniać marzenia. Pozdrawiam-- Bajeczka 22