Jak zainstalować SP 1 RC?

Mam pytanko bym chciał zainstalować sobie service pack’a a nie wiem jak :frowning: , proszę o pomoc

:smiley: Dzięki z góry z pomoc w tej sprawie pozdrawiam gorąco. :smiley:

musisz zmienić odpowiednio rejestr-nie jesteś beta testerem robisz to nielegalnie.

Pozdrawiam

Klikasz dwa razy lewym klawiszem mychy na SP1, potem czekasz jakieś 45min i gotowe. Lepiej jeśli nie miałeś wcześniej już zainstalowanej bety SP1.

tylko skad go ściągnąć ? miał wyjść w tym tygodniu sp1 RC dla wszystkich chętnych.

Poczekaj jeszcze kilka dni a zrobisz to bez problemu i legalnie.

lekturka :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7977

mam vistę w wersji angielskiej. chce to zrobić przez skript. mam "skrip windows command script " tylko tam nie moge wpisac kluczu key. a tak a pro po który to klucz key . ten co mam na nalepce vidows vista. z tego co zrozumialem to mam odinstalowac poprawki KB935509 , KB938371 , KB937289. takich poprawek nie mam. bardzo proszę o wytłumaczenie mi tego ponieważ w angielskim nie jestem biegły.

Jaki “klucz key”? Po uruchomieniu skryptu, musisz z Windows Update zainstalować poprawki, które wymieniłeś. I je trzeba zainstalować, a nie usunąć! A klucz produktu nie jest Ci do niczego potrzebny.

The operation completed successfully.

===========================================================

Windows Vista SP1 registry key has been set successfully.

Please check for updates in Windows Update.

===========================================================

Press any key to continue . . .

ale skąd wziąść poprawki jak wyskakuje mi tylko taki komunikat ?

dodam że pozostałe dwa pliki po rozpakowaniu to instrukcje z których nic nie rozumie.

ty chyba nie rozumiesz co jest napisane w tym komunikacie : w skrócie Sprawdź Windows Update, kilkakrotnie musisz sam kliknąć sprawdzanie -> instalacja pojedynczych paczek aż do czasu gdy pojawi się SP1.

tak robiłem tylko pojawily mi sie poprawki do mocrosoft office word2007 , excel2007 sp1 sam sie żdziwiłem bo to tez SP1 tylko ze ja chcę SPI visty.

Bo ściągnąłeś SP1 do MS office a nie do Visty!

Tu możesz ściągnąć SP1 do Vista:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=pl

czy te 540 MB to SP1 do visty w wersji angielskiej , bo z tego co czytałem to poprawka do " en" ma tylko około 50 MB. moze z tego co ściagnę da sie wyselekcjonowac tylko język “en”.

ściągnąlem sp1 dla microsoft office i pózniej dwie poprawki KB 938371 oraz KB937287 z visty SP1 i koniec nic wiecej nie sciąga , co dalej zrobic ?

Potem powinien się już pojawić Service Pack 1. Kliknij po prostu na “Sprawdź, czy są aktualizacje”. Tutaj masz, jak wygląda okno Windows Update z SP1:

http://img512.imageshack.us/img512/1309 … atekz2.jpg

Czekać cierpliwie, aż się ukaże

ściagnałem całość zainstalowało się na pulpicie w prawym rogu pisze " Windows Vista " TM" Evaluation copy . Build 6001". Co to znaczy.

"Przypominamy, że udostępniany Service Pack 1 to nadal wersja Release

Candidate, a więc potencjalnie niestabilna, mogąca powodować problemy.

Polecamy także lekturę poradnika wdrażania przedpremierowych wersji dodatku

Service Pack 1 dla Windows Vista, w którym znajdują się wskazówki dotyczące

zwłaszcza korzystania z kompletnych pakietów instalacyjnych na wielu

komputerach."

Evaluation Copy - oznacza iż wersja wygaśnie wraz z datą, którą możesz podejrzeć w oknie, które uzyskasz po wpisaniu winver w Uruchom.

expires 2008-07-01 tzn ze po tym czasie będe musiał zainstalować już własciwe SP1. a czy SP1 RC będzie wtedy odinstalowac czy zainstalować na nie.

mam do wyboru albo jeszcze raz aktywować vistę ( wazna do 7 stycznia ) , tylko nie wiem jak to zrobić , albo odinstalować SP1 RC.

edycja visty jest wazna do 1 lipca 2008r a nie jak pisalem do 7 stycznia. błąd wziął sie stąd że mam dell kupiony w USA a tam okres expiracji ich programów jest podany miesiąc/ dzień/ rok.

poradziłem sobie inaczej z SP1 RC , ponieważ mam problem z WiFi i uspieniem zainstalowałem 12 poprawek osobno. jedynie tylko na pasku koło czasu , daty itd mam ikonę że vista chce zainstalowac " new updates". nadmienię że w/w poprawki nie poprawiły problemu z załączaniem WiFi przy szyfrowaniu WAP2 AES. SP1 RC też tego nie poprawiło całkiem , ale SPI RC odinstalowałem.

Co Ty opowiadasz? Po instalacji Service Packa 1 RC1 nie trzeba ponownie aktywować Visty. No chyba, że jej wcześniej nie aktywowałeś…

Nie będzie można zainstalować ostatecznej wersji SP1 na wersję RC. Tą ostatnią trzeba będzie skasować.