Jak zainstalować spolszczenie do DC++ 0.670

(Roseng) #1

Ściągnąłem to i to, sciagnalem potem instrukcje ale nie moge otworzyć, moze ktos wie jak touruchomic w programie??

(Musg) #2

jak cie zapyta podczas instalacji gdzie ja zamiscic to wybirz program files tam poszukaj wpisu dc ++ i w tym pliku masz zainstalowac spolszczenie

(Roseng) #3

Problem w tym ze nie pyta, to werjsa 0.67 a nie 0.4 tam nie miałem problemów a tu mam tylko plik i pisze ze na stronie goscia jest opis ale nie moge tego otworzyc bo to pdf nawet za pomoca IE

(Magik) #4

Nie do końca tak.

Spolszczenia nie instalujesz, tylko rozpakowujesz. Następnie kopiujesz plik *.xml do katalogu z programem.

Uruchamiasz DC++ i wchodzisz : Ustawienia=>Wygląd.

Tam masz pole "Plik języka". Dajesz szukaj i wskazujesz mu lokalizację w programie (tam gdzie skopiowałeś). Potem restart DC++ i masz.

(Roseng) #5

Nawet takiej opcji nie ma w tym Dc++, wle juz 0.4, to jest do kitu, i nie ma wygladu w ustawieniach nie wiem d;laczego. Dobra wracam na 0.4. Ale dzieki panowie

(123448) #6

wejdz na tej link. następnie przeszukaj spolszczenie do tego programu. sciągnij je - http://sourceforge.net/tracker/?atid=46 ... unc=browse

następnie otwórz dc++ wejdz w zakładke file-settings-appearence i znajdz language file (tuż obok znajduje się słowo browse) wsciasnij je. znajdz ten odpakowany plik i dodaj go a następnie zrestartuj dc++ i powinno być dobrze.