Jak zainstalować spolszczenie do DC++ 0.670

Ściągnąłem to i to, sciagnalem potem instrukcje ale nie moge otworzyć, moze ktos wie jak touruchomic w programie??

jak cie zapyta podczas instalacji gdzie ja zamiscic to wybirz program files tam poszukaj wpisu dc ++ i w tym pliku masz zainstalowac spolszczenie

Problem w tym ze nie pyta, to werjsa 0.67 a nie 0.4 tam nie miałem problemów a tu mam tylko plik i pisze ze na stronie goscia jest opis ale nie moge tego otworzyc bo to pdf nawet za pomoca IE

Nie do końca tak.

Spolszczenia nie instalujesz, tylko rozpakowujesz. Następnie kopiujesz plik *.xml do katalogu z programem.

Uruchamiasz DC++ i wchodzisz : Ustawienia=>Wygląd.

Tam masz pole “Plik języka”. Dajesz szukaj i wskazujesz mu lokalizację w programie (tam gdzie skopiowałeś). Potem restart DC++ i masz.

Nawet takiej opcji nie ma w tym Dc++, wle juz 0.4, to jest do kitu, i nie ma wygladu w ustawieniach nie wiem d;laczego. Dobra wracam na 0.4. Ale dzieki panowie

wejdz na tej link. następnie przeszukaj spolszczenie do tego programu. sciągnij je - http://sourceforge.net/tracker/?atid=46 … unc=browse

następnie otwórz dc++ wejdz w zakładke file-settings-appearence i znajdz language file (tuż obok znajduje się słowo browse) wsciasnij je. znajdz ten odpakowany plik i dodaj go a następnie zrestartuj dc++ i powinno być dobrze.