Jak zainstalowac sterowniki do sagema?

witam

mam problem, ni emogę zainstalowac pod żadnym pozorem sterowników do sagema, niby instalacja dobiegła końca, a nie mogę uzyskać połączenia, także nie pala sie diody na modemie, tylko aplikacja dslmon jest w trayu, a tak pozatym nie moge odpalić neta, , w dodaj usuń także aplikacja sterów jest, co radzicie ?

a oto screen :

problemvista8iu.th.jpg

Czy instalujesz najnowszą wersję ?

korzystasz z windowsa Vista czy to tylko Vista Impact ?

Zainstaluj sagema z dysku neostrady przy instalacji modemu zainstaluje się program dospępowy Neostrada TP. Po instalacji w Dodan/unun programy usuń program Neostrada TP a sagema zostaw, potem skonfiguruj połączenie z neostradą jak to zrbić pisze na tej stronie:

http://neostrada.info/instalacja.php?id=winxp

tak

vista 5219, zresztą jest napisane koło paska sidebar :wink:

własnie tak instaluje , same stery tak samo, wywala mi błędy kompatybilności, wtedy uruchamiam w trybie zgodności z xp, ale wtedy instalator sie sypie, zawiesza się , i wtedy nic juz sie nie da zrobić, musze zrestartowac komuter bo sie zawiesza :confused:

co mozna jeszcze zrobić?

Dostałem ten opis od kolegi, spróbuj.

Myślałem że masz nakładkę graficzną i podałem sposób na XP-ka.

Może sprubój w trybie zgodności ze starszymi systemami niż Windows XP

niestety nie działa :confused:

też nie działa, za kazdym razem wyskakuje mi info że albo brak kompatybilności, albo driver is not found :roll:

co jeszcze mozna zrobić ?

Ja mam pomysla !

VISTA jest w Becie… to chyba powinno wystarczyc :stuck_out_tongue:

A dla mniej rozumnych… Vista ma inaczej pliki ze tak powiem “ulozone” tzn. stery od 98 nie beda dzialaly w Xp tak samo w visicie niektore stery moga nie dzialac z xp i starszych… przynajmniej narazie - bo to beta

czyli nic się jużnieda zrobić ?

Dostałem jeszcze coś takiego:

salman: wiesz to raczej nic nie da bo jak dopisze Lan to poprostu nie wyskoczy mu pop’up z okienkiem wyboru :stuck_out_tongue:

ie7: Poczekac na update ale to beta wiec raczej nic wiecej nie mozna… z tego co wiem to sam M$ mowil ze niektore stery nie beda dzialaly… poza tym po co uzywasz bete Visty ? nie lepiej poczekac na finala ?

ale zaaaaraz, nie powinny się palić diody na modemie? u mnie to oznacza, że modem nie ma zasilania…

W viscie można chyba jednynie narazie zainstalować modem Thompson SpeedTouch 330.

http://www.elem.one.pl/wordpress/?page_id=20