Jak zainstalować sterowniki video w Sony Vaio

Znajomy podrzucił mi laptop, w którym musiałem przeinstalować Vistę na XP. Wszystko jakoś poszło, ale mam problem ze sterownikami grafiki w tym laptopie właśnie Sony Vaio VGN-N395E.Na stronie producenta znalazłem stery do tego modelu ale po ich instalacji dalej widnieją żółte pytajniki przy sprzęcie w menedżerze urządzeń. Próbowałem kilka razy ale cały czas to samo. Sterowniki audio ze strony esupport sony pasują ale od video jest jakiś problem . Może ja coś źle robię? Proszę o podpowiedź co zrobić?

Może być faktycznie problem, ponieważ: “_ WARNING!: Because this computer is optimized for use with Windows Vista® operating system, _ _ some functionality will be lost under Windows XP _ _ operating system _.” To cytat ze strony firmowej. Po prostu ten laptop nie jest zoptymizowany dla XP-ka i mogą być problemy. http://esupport.sony.com/US/p/model-home.pl?mdl=VGNN395EB&template_id=1&region_id=1&tab=download#/downloadTab

Po wybraniu u góry strony systemu Windows XP, rozwiń pozycję VIDEO!

Ten sterownik dla XP-ka zapewnia jedynie podstawowe funkcje grafiki. Może lepiej wrócić do Visty?