Jak zainstalowac urządzenie audio?

driver chipstet jest na xp a audio na Vista ja mam w tym momencie xp to który mam zainstalowac??

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 22:42 został dopisany post przez palantos

Na kompie mi pisze dv6000 a na ewerescie dv6700

A tu: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 55〈=pl

i mam pobrac audio i chipset??

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 23:00 został dopisany post przez palantos

Przy pobieraniu Driver Audio wyskakuje bląd: Brak urzadzenia obslugiwanego przez ten sterownik

Witam.

Też mam podobny problem.

System: Microsoft Windows XP Professional SP2

Płyta: MSI KT4AV (MS-6712) (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio)

Procek: AMD Athlon XP, 1500 MHz (15 x 100) 1700+

Typ BIOS’u: AMI (05/16/03)

PS: Poprzednio miałem xp sp1 i dźwięk działał

xxxxMISIACZEKxxxx , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Witam. Mam nowego kompa Windows Vista i mam problem z urządzeniem wyjściowym audio. Nie działa mi dźwięk( w pasku po prawej stronie wyświetla mi się komunikat “brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio”), chociaż podobno gdy laptop przyjechał do chaty to dźwięk był. Wchodziłem w program Everest ale nazwa płyty głównej i mikroukład są nieznane, a w multimediach nie mam karty dźwiękowej(jest tylko “dźwięk windows” i "dźwięk PCI/Pnp).

Co z tym zrobić? Podobno jak laptop przyjechał rano to dźwięk był więc co jest teraz nie tak?

Lowca , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Nazwa płyty głównej Fujitsu Siemens D48

Mikroukład płyty głównej Intel Cantiga GL40

Karta dźwiękowa Realtek ALC269 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Lowca , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj Microsoft UAA Bus Driver KB888111.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

W razie problemów z instalacją sterownika do karty dźwiękowej przeczytaj -> ten artykuł.

Gdy chce zainstalować Microsoft UAA Bus Driver KB888111 wyskakuje mi błąd “Błąd instalatora” “W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia”. Czy coś jest z tym instalatorem czy z moim kompem?

Lowca , zainstaluj od razu sterownik do karty dźwiękowej pomijając Microsoft UAA Bus Driver.

Mam problem z dodaniem urządzenia dźwiękowego…

W panelu sterowania dekodery audio video… są prawidłowo zainstalowane (“urządzenie działa poprawnie”).

Po wejściu na panel sterowania\dźwięki i urządzenia audio wyświetlany jest napis “brak urządzeń audio”

co zrobić???

czesc seba mam problem z realtekiem mm wykrzyknik i niedziala zaden dzwiek co mam zrobic

Dodane 29.06.2011 (Śr) 10:20

pisz na moja poczte matiberi1@wp.pl z góry dzieki

matiberi1 , seba86mu jak widzisz nie pisał w tym poście już od 2009 roku. Więc nie wiadomo czy tu jeszcze zagląda.

Poza tym zasada jest taka, że pomagamy sobie na forum a nie na e-mail prywaty. W ten sposób skorzystać może więcej osób mający podobny problem.

Podaj Model płyty głównej i system jaki posiadasz.

Jeśli nie znasz modelu płyty możesz sprawdzić to programem Everest lub możesz podać identyfikator sprzętu.

Znajdziesz go klikając w menadżerze urządzeń prawym klawiszem myszy na swojej karcie dźwiękowej --> właściwości --> zakładka “szczegóły” --> i we właściwościach wyświetl identyfikatory sprzętu.

Podaj go na forum. Wygląda mniej więcej tek: PCI\VEN_14E4&DEV_4311&SUBSYS_00071028&REV_01

Witam! Mam problem z dodaniem urządzenia dźwiękowego…

Po wejściu na panel sterowania\dźwięki i urządzenia audio wyświetlany jest napis “brak urządzeń audio”

Problem prawdopodobnie tkwi i sterownikach od płyty głównej… Instalowałem odpowiednie (Intel Silgma Tel Audio) i nic… Nawet nie wyświetla, że są zainstalowane. Nie mam jak otwarzać muzyki. Może mi ktoś pomóc? :cry:

Mam ten sam problem brak urzadzenia audio nawet do regulacji glosnosci nie moge wejsc. co mam zrobic?

Dodane 06.07.2012 (Pt) 19:28

Karta dźwiękowa Creative EMU10K1 SB Live! Audio Processor

Nazwa płyty głównej MSI 845E Max (MS-6566E) (6 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DIMM)

O to moje dane Karty dzwiekowej i plyty glownej.