Jak zainstalować Win 2000 na XP?

Cześć. Chcę zainstalować win 2000 na XP i wyskakuje komunikat, że nie można zainstalować 2000 na nowszy system. Co zrobić???

system sie instaluje na czystej partycji na ktorej niema systemu stworz (wyczysc druga) i na niej zainstaluj system no chyba ze chesz zamiast XP miec win 2000 zostaje ci format /q szybkii moze byc partycji sytemowej xp i zainstalownaie wina od nowa

Ale nie dość, że Windowsa 2000 mam nieoryginalnego, to jeszcze niebuforowanego :-D. Windowsa XP Home mam oryginalnego i mogę sformatować i odrazu mi się instaluje sam. Nie wiem teraz jak zainstalować tego 2000 :?. Instaluje 2000, bo XP mnie wkurza!! Jest jeszcze jakaś szansa, żeby go zainstalować?? (2000)??

innej niema ,jak ty chces zainstalowac sytem win2000 na xp nieda rady musi byc czysta partycja bez sytemu i tyle

a propo wersjii to chyba niemusisz pisac skad ja masz hehe

a buforowanie mozesz sobie wpisac w autoexec.bat sluzy do tego plik smartdrv.exe mozna wpisac wielkosc np. 2048 czy 4096 lub wieksza

oczywiscie moiwe tu o dyskietce startowej na ktorej ten plik jest ewent. na dysku twardym tez mozesz to zrobic przeniesc system poleceniem

sys a: /c: utworzyc plik autoexec. bat i config.sys i wpisac odpowiednie

dane

O kurde, trochę skomplikowane :D. Ale gdzie jest ten autoexec.bat?? Albo smartdrv.exe?? A można pobrać z sieci taką dyskietkę startową?? Albo inaczej: chciałem sobie zainstalować Windows Mllenium z dyskietki startowe i nie wiedziałem jakie tam wpisać polecenie. Format :c próbowałem i inne i nie mogę trafić :). Co tam trzeba wpisać ??

hhiih masz juz takowa dyskietke startowa ,nieiwem czy jest wsieci zawse ja robie i chowam jak instalowalam system ale do win 2000 niemam

a propo formatowanie to najpierw wpisz fdisk zeby zobaczyc [partycje jakie masz bo wiesz ntsf niebedzie widzianna wiec trzeba zrobic ja fat32]

a do formatowania to jest polecenie

format c: [pelne]

format c: /q [szybkie, usuwa tylko dane]

format c: /s [przenosi system z dysku startowego na HDD]

chyba jasno to opisalam a c: to volumin dysku jest

Od kiedy na naszym forum pomagamy zainstalować nielegalne systemy. :o

Kamienniki jak masz orginalnego XP to przy nim zostań. :smiley:

lazikar znow cytujesz hehhe pomagaj; a kolega ma wina jakiego ma nic to niezmieni; a ty mowis zmasz orginala :stuck_out_tongue:

powiedzmy , ze tego --Ale nie dość, że Windowsa 2000 mam nieoryginalnego, to jeszcze niebuforowanego–

tego niewidze i poprostu mala pomylka ma instalke ktora mu zostala hehe :wink:

Wybacz ale nie rozumiem co do mnie pijesz. Składaj zdania po polsku. :evil:

A jak chcesz się przekonać czy mam orginala to zapraszam do Wejherowa. :!:

Mogłeś tego po prostu nie pisać. :shock: Nie będziemy czekać długo na zamknięcie tematu z powodu popierania piractwa. :slight_smile:

Jak wszystko, co wypisuje osoba, której nie będę pokazywał palcem. :smiley:

I jeszcze się do tego przyznajesz oj nie ładnie :twisted: :twisted:

w takim razie temat zamykam