Jak zainstalowaćz porysowanej płyty?

Siema mam taki problem że mam płytke z gierką lecz porysowaną i nie może sie zainstalować bo wyskakuje błąd że nie mozna skopiować danego pliku. I teraz moje pytanie jak moge zainstalować tą gierke? I jakies płyny do regenracji pły odpadają. Jeśli znacie jakieś programy to napiszcie jakie prosze. Aha próbowałem zrobić obraz alcoholem ale wyskakuja błędy przy instalacji.

Sprubuj najpierw przetrzeć płytke bawełnianą szmatką trąc na około (jak wskazówki zegara lub na odwrót) jeśli to nie pomoże, możesz pobrać kopie zapasową z sieci p2p

Tylko nie na około!!

Można dostać specyjalny sierodek do czyszczenia/polerowania . Ale to tylko na drobne rysy.

Można też sie pobawić w skopiowanie płyty z minimalną prędkością . Albo specyjalnym programem do odzysku.

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1t=94

Może spróbuj Bad CD Repair Pro

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78136

To i tak nic nie pomoże błędy CRC są nie do odzyskania.

Ewentualnie możesz sprubować na różnych CD-romach, niektóre radzą sobie bardziej z błędami niż inne.

Płyt nie czysci się na okragło! !!

Apropo - Bad CD Repair Pro

Co to za toolbar do przeglądarki. ??

Kto wie??

W Smerfach powinieneś występować .

:mrgreen:

Jak CD- rom odczyta to tym bardziej sie da skopiować. A nawet obraz dysku zrobić.

:smiley:

No i dupa nie chce na zadnym programie zaskoczyć;\ a czy legalne bedzie jezeli zassam z p2p?

Nie. Masz prawo zrobić sobie kopię ale tylko z tego za co zapłaciłeś .Czyli z płyty.

Znień wiesz co … Zanim wiesz co… :smiley:

Ps.

Tak szybko sie z tym uporałeś ?? Prawidłowy odczyt płyty za pomocą programu do odzysku trwać może nawet cały dzień . Trzreba ustawić ile razy

ma być powtarzane odczytywanie i minimalna prędkość.

No ale czasami to i tak nic nie da.

Spróbuj tym narzędziem CDCheck, ewentualnie tym CD/DVD Data Recovery. Jeżeli nie będzie mozna odzyskać tzn, ze nie bedzie mozliwosci ich skopiowania.

Legalnie masz prawo pobrać kopier zapasową płyty, która Ci sie zniszczyła.

Nie !!

W sieci p2p umieszczanie prawnie chronionych gier, programów , itp jest nie zgodne z prawem .

Jesli pobierze będzie posiadaczem nielegalnej kopii. Kopię może sobie zrobić z legalnie pozyskanego nośnika .

Czy to tak trudno zrozumieć ??