Jak zaktualizować Eset Smart Security do wersji 5

Witajcie,

Jak zaktualizować Eset Smart Security 4 do wersji 5?

Trzeba usunąć starą wersje i zainstalować nowa, czy uruchomić instalator wersji 5 i on nadpisze pliki starszej wersji?

Pozdrawiam, Rets :wink:

Musisz odinstalować wersję 4, pobrać piatkę i na nowo zainstalować :wink:

Aha, dzięki :wink:

Bez sensu taka aktualizacja. Na drugim kompie miałem Norton Internet Security 2011 i automatycznie zaktualizowało mi do 2012.

@jacek3miasto masz rację. Ale eset dopiero od wersji 5 ma aktualizację silnika. Wcześniejsze wersje (w tym 4) nie potrafiły zaktualizować nic, poza sygnaturami.

Czy ktoś wie, w jaki sposób odzyskać hasło z ESS? Kupiłem go jakiś czas temu w wersji elektronicznej z Allegro, mam licencję do 22 kwietnia 2012. Problem w tym, że utraciłem maila z hasłem użytkownika (wyświetlają się tylko czarne kropki w programie w okienku szczegóły licencji). Chciałbym zaktualizować go do nowszej wersji, lecz obawiam się że po pytaniu o hasło użytkownika - rozłożę ręce. W trybie sprawdzania ważności licencji pojawia się komunikat: Licencja ważna do 2012-04-22.

Wysłałem zapytanie do firmy, ale na razie cisza.

16.09.11 - dzisiaj dostałem informację od polskiego dystrybutora, że nie są w stanie mi pomóc, gdyż program kupowałem u kogoś innego niż oni.

Może ktoś się orientuje, czy po odinstalowaniu z systemu wersji 4 i zainstalowaniu nowej “piątki” hasło będzie dalej w systemie? Szkoda mi bawić się w aktualizację, skoro mam jeszcze licencję na pół roku z okładem.