Jak zaktualizować system?

Napisałam na tym forum i na zapytaj.com.pl że mam problem z antywirusem : “Ściągnęłam ze strony dobreprogramy.pl antywirus Avast i podczas instalacji nagle ekran zrobił się czarny i jakiś niebieski komunikat i komputer uruchomił się ponownie, myślałam że wszystko bd ok ale teraz nie chce mi śie uruchomić żaden program bo co chwile wyświetla mi sie komunikat “Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono C:\Program Files\AVAST Software\Avast\snxhk.dII. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.” I nie wiem jak zainstalować ponownie a i programu usunąć nie mogę. (Mam windows 7)” - I na zapytaj dostałam odpowiedź od kogoś kto miał identyczny problem i że należy zaktualizować system wie ktoś jak to zrobić ?? (krok po kroku)

Tym sobie odinstalujesz avasta

http://www.dobreprogramy.pl/avast-Unins … 17962.html

już próbowałam nie pomaga bo nie moge uruchomić instalacji próbowałam z przywracaniem systemu ale to nie pomaga bo przywrócono do godz 18 a ten problem mam od 12

Zresetuj komputer wciskając klawisz f8 i wyświetli się czy uruchomić normalnie czy w trybie awaryjnym

TY wybierasz uruchom w trybie awaryjnym

i wtedy w tym trybie usuniesz avasta

jak to zrobić bo już raz uruchamiałam w trybie awaryjnym to pulpit zrobił się duży

w trybie awaryjnym wszystko na ekranie jest większe,i działają tylko najważniejsze programy.Więc bez paniki,możesz próbować odinstalować AVASTA.Antywirus dosyć dobry,ale nieraz zbyt gorliwy w ostrzeżeniach.Ja śmigam bez antywira i nic się nie dzieje,a i system nie jest obciążony.Nie polecam za bardzo tej metody,bo trzeba uważać.

Meggi367 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Tryb awaryjny uruchamiamy zaraz po uruchomieniu komputera klikając pulsacyjnie kilka razy klawisz F8 aż do momentu załadowania się listy z opcjami wyboru.

wtedy z listy wybierasz uruchom komputer w trybie awaryjnym

następnie odinstalowujesz avasta tak samo jakbyś pracowała normalnie czyli przez dodaj usuń

Mozesz tez sprawdzić tym

http://www.avast.com/uninstall-utility

Pobierz aswclear.exe na pulpicie

Uruchom Windows w trybie awaryjnym

Otwórz (uruchom) odinstalowania

Jeśli zainstalowałeś avast! w innym folderze niż domyślny, przejdź do niego. ( Uwaga: ! Uważaj zawartość dowolnego folderu wybrać będą usuwane!)

Kliknij przycisk Usuń

Uruchom ponownie komputer