Jak założyć zwykłe gniazdko elektryczne?

jak założyć zwykłe gniazdko elektryczne??

jak już pytasz o coś takiego na forum to lepiej nie bierz za zakładnie,bo może się to źle skonczyć i dla Ciebie i dla urządzeń do gniazka podpinanych.W dodatku dział też wybrałeś najbardziej do tego odpowiedni :stuck_out_tongue:

kup przedłużacz

W komputerze??? A po co??? :o :x :x :stuck_out_tongue:

Chyba Ci się fora pomyliły?

Zapytaj sie tu http://www.netelektryk.com/ to będzie najodpowiedniejsze miejsce do tego typu pytań. :wink:

  1. Wyłączyć bezpieczniki, wziąść wkrętak w ręce i zakładać.

Chyba nie ma bardziej banalnej czynności

  1. Zawołać fachowca i zapłacić mu z 15 zł za czynnośc którą może wykonać każdy sam

:lol:

Zwłaszcza, gdy pomyli żyłę gorącą z uziemieniem :x

to załóż 3 fazowe gniazdo :smiley:

No znałem takiego fachowca co sam podłaczył takie gniazdo , a potem klął na silnik że nie w tą strone mu się kręci i z tym silnikem poleciał żeby mu go przewineli żeby chodził w drugą strone , innego “agenta” też znałem co pierwszy raz wiertarke na 220V miał w ręce i jak ją załączył to kręciła się nie w tą strone co powinna to zamiast przełączyć obroty na wiertarce to obracał wtyczke w gniazdu co oczywiście nie przynosiło żadnego efektu. A na jednym z forum przeczytałem jak zrobić uziemienie w gniazdku żeby komp nie “kopał” odpowiedź jednego z usrów " nie trzeba żadnego uziemienia wystarczy wtyczke w gniazdku obrócić :hahaha:

Robiłem to nie raz

W takim wypadku wystarczy zmienić kolejnośc dwóch kabli fazowych.

A od czego są próbówki z neonówką ??

BTW czy ktoś mówił tutaj o gnieździe z kołkiem ochronnym :?

o ile sie nie myle TP kasuje 25zl za montaz gniazdka

Od kiedy TP montuje gniazda elektryczne ?

Może jak robią lewiznę :o :smiley:

Kpisz, czy o droge pytasz :evil:

W związku z tym - cały post skasowano :stuck_out_tongue: