Jak Zamienic Win Xp Home Edition Na Profesional!

Mam Jedno Pytanie.

Mam Win xp HE a chce go zamienic na PRO, bo jest mi potrzebne menager pakietow QoS a w home edition tego nie ma ;/.

Chce to zrobic bez formatowania, wiec czy jest jakas nakladka, która by to zalawila??Prosze o szybka odpowiedz.

Kup wersje Prof i zrób upgrade.

jest nazywa to się Uaktualnienie XP PRO bez formatu :wink:

A czy nie Utrace danych przy tym??

:roll:

Ale Czy NIE UTRACE DANYCH ?!?!?!

Nie nie utracisz, bo legalne uaktualnienie XP Home do XP Prof przeprowadzane jest bez formatowania dysku.

OTy - kosmos.

JNJN

Sa jednak skarajne przypadki kiedy ta operacja sie nie udaje :slight_smile: np. jesli padnie zasilanie przy uaktualnianiu plików to wtedy juz nic nie zrobisz nie odpalisz sya :slight_smile: raz u kolegi z tym wlaczyłem bo tez mu sie to zrobiło i pomógł niestety tylko format :):

DonKosiorrro Przy większości robienia ważnych rzeczy jak wyłączął prąd lub zasilacz padnie itp. to trzeba formata albo do serwisu. Powiedzmy ja sobie kilka tygodni temu siedziałem za kompem i prąd wyłączyli na chwilkę i potem ciągle przy starcie systemu sprawdzało dysk i tylko reinstalka systemu pomogła. Ale czasami nawet format czy reinstalka nie pomaga np. jeżeli aktualizuje się BIOS i wyłączął prąd to prawie po kompie, chyba, że do serwisu :roll:

Czytanie ze zrozumieniem :roll: