Jak zamienić zakładki w playlistę?

Witam!

Mam dosyć nietypowy, jak sądzę, problem. Gwoli pozostania całkowicie legalnym słuchaczem dowolnej muzyki, zamiast ją ściągać to znajdowałem na youtube i dodawałem sobie zakładki w chrome’ie. Obecnie mam na pasku zakładek 11 kategorii (gatunkami muzycznymi), zawierających w sumie około 1100 zakładek. Liczba ta powoli mnie przerasta i stąd moje pytanie, jak to zrobić, żeby móc z nich utworzyć w jakiś sposób playlistę? Rozważałem dwie opcje: ściągnąć wszystko na dysk (zdaje się, że ściąganie muzyki na własny użytek jest mimo wszystko dozwolone), bądź w jakiś sposób przenieść je wszystkie do ‘ulubionych’ w systemie playlist’owym youtube’a. Wykonanie każdej z tych opcji ręcznie oznacza szatańsko nudne parenaście-paredziesiąt tysięcy kliknięć. Szukałem trochę po rozszerzeniach chrome’a typu manager zakładek, ale wygląda, że nie z myślą o takich zastosowaniach były one projektowane. Czy ktoś ma pomysł, jakiego programu użyć? Autoklikera chyba się nie da, bo żeby wejść w każdą z zakładek, trzeba kliknąć w trochę inne miejsce (oraz przewijać ich listy, bo są znacząco dłuższe, niż ekran). Podział na kategorie wolałbym oczywiście zachować, ale bez niego też sobie poradzę.

Pozdrawiam,

Jatentaki