Jak zapętlić efekty w powerpointcie

Cześć! …ja się poddałam, ale może ktoś z Was zna sposób na mój problem… otóż mam prezentację powerpoint, kazdy slajd ze zdjęciem. Każde zdjęcie po kliknięciu ma się powiększyć… i tu się zaczynają schody… owszem, powiększa się, ale potem albo od razu wraca do normalnego rozmiaru, albo zatrzymuje się blokując całą inną zawartość okna (w zalezności od ustawienia przewijania) . Rzecz w tym, żeby zrobić tak, żeby zdjęcie się powiększało, było sobie takie np. do nastepnego kliknięcia i potem wracało do normalnego rozmiaru. Wiem że można dodać kolejny efekt zmniejszenia po kliknięciu, ale może jest szybsza metoda (mam ok 1000 slajdów :/). No a żeby nie było za łatwo chciałabym zeby tą czynność powiększania i pomniejszania można było sobie dowoli powtarzać - normalnie po kliknięciu na obrazek przechodze do następnego slajdu (da się to wyłączyć?). Jeśli ktoś wie jak wyjść z tego impasu błagam o pomoc! :))

Nie do końca wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale jeśli chodzi o

Tak da sie to wyłączyć :slight_smile:

Pokaz slajdów->Przejście slajdu->Przełączanie slajdu i odznaczasz “Przy kliknięciu myszką”

Tak, próbowałam tak zrobić, ale wtedy niestety przestają tez działać inne efekty w slajdzie (te po kliknięciu myszką). Wiesz co, może spróbuję jeszcze raz powiedzieć o jaki efekt mi chodzi, a może wtedy coś wymyślisz :slight_smile: mam prezentację, ok. 1000 slajdów. Na kazdym slajdzie jest fotka i opis do niej. Chodzi mi o umożliwienie obejżenia fotki w powiększeniu (jeśli to możliwe bez ograniczenia ilości razy zwiększania i powrotu do normalnego rozmiaru) przez kliknięcie na nią (albo w inny sposób - oby tylko działał :smiley: W tej chwili zrobiłam tak,ze do każdej fotki dodałam po kolei efekty powiększ - zmniejsz - powiększ… ale tak 1000 razy chyba nie dam rady… no i poza tym ktos uparty w końcu zawsze dojdzie do końca. A przy tym wszystkim najbardziej mnie denerwuje że wszystkie te efekty pojawiają się tylko przy pierwszym wejściu na slajd, czyli jeśli przejde do następnego, a potem wrócę - wtedy nic nie działa, a po kliknięciu na fotę przechodze do następnego slajdu. Dlatego tak bardzo zależy mi na wyłączeniu tej opcji.