Jak zapisać okienko z komunikatem o błędzie

(Andrzej33218) #1

Witam jestem laikiem w tych sprawach nie wiem jak zapisywać okienka które nie raz wyskakują z informacją Np.wystąpił jakiś błąd w programie lub płyta nie nadaje się do zapisu i chciałbym pokazać taką fotkę na forum do wglądu nie chodzi mi o strony z przeglądarki internetowej.Może i dziwna prośba ale mam nadzieję że ktoś pomoże i wytłumaczy jak to zrobić.Z góry dziękuję.

(Losrados) #2

Robisz "zrzut" ekranu: wciskasz klawisz Print Screen, a następnie wklejasz obrazek do np. Paint'a czy Gimp'a, potem możesz go przyciąć, zmienić rozmiar, skompresować mocniej, i na koniec zapisać np. w jpg. :smiley:

(Andrzej33218) #3

Tylko że jak wcisnę ten klawisz Print Screen to nic się nie dzieje żadnej informacji że obrazek czy co tam jest gdzieś zapisane lub gdzie tego szukać?

(me@djohnsc) #4

Klikasz Print Screen a później wklejasz do np. painta i zapisujesz i wrzucasz np. na otofotki.pl a tu dajesz link

(Andrzej33218) #5

Może i jestem laikiem ale jak pisze że po wciśnięciu klawisza Print Screen nic sie nie zapisuje to jak mam obrazek wkleić w painta.Żadnego info czy obrazka do wklejenia w painta więc gdzie tego mam szukać po naciśnięciu Print Screena?

(=Bogdan=) #6

Uruchom Painta, w menu Edycja wybierz wklej :smiley:

(Andrzej33218) #7

Dziękuję wszystkim za pomoc i cierpliwość Bogdan napisał krótko i zrozumiale ale podziękowania dla wszystkich.Temat do zamknięcia.