Jak zapisać pracę w Paint.NET?

takj jak w temacie! :lol:

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 10:11

a i jak zmniejsszyć obszar rysowania?

A nie ma tam czegoś w stylu File>>Save As ??

Poza tym po co korzystasz z programu z którym nie umiesz się posługiwać :? :roll:

właśnie się ucze w nim robić różnych rzeczy a czy ty jak miałeś np.Photoshopa też wszystko wiedziałęś?

To czytaj tutki i ćwicz a nie lecisz z każdym pytaniem na forum :x

Poza tym takie rzeczy jak zapisanie dokumentu to w każdym programie tak samo jest. :roll: Może poczytasz jakiś kurs obsługi komputera najpierw (będzie Ci łatiwiej) a nie od razu do programów tak trudniejszych się zabierasz ? ;]

A czy da się w Paint.Necie zrobić tak jak w Photoshopie czy gimpie że obrazki latają tak jak tutaj c37d9aaa47573092.gif

jak da się to jak??

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 10:45

a i jak się zminia czcionkę w tym programie i wielkość?

Oczywiście, że się da :mrgreen:

BTW. Wydaje mi się, że zrobi się tutaj zaraz (lub do końca dnia?) FAQ Paint.NET :o

FAQ Paint.NET dla rudejkity i innych prezentuje

a jak??

Mówię poważnie i to nie jest śmieszne a wręcz przeciwnie :roll:

To czy da się zrobić zmieniające się userbary to nie jestem pewnien co do jego możliwości jakby animacyjnych. Najpierw zapewne trzeba zrobić pojedyńcze userbary a potem je połączyć co pewnie da się zrobić w jakimś programie do tego służącym a raczej który ma takie możliwości ;]

no właśnie ale jak zminić czcionkę?

Po wybraniu narzędzia którym można pisać na górze programu jest napis Font i jest dwie listy rozwijane obok. Z nich wybiera się czcionke i rozmiar czcionki.

Z mojej strony EOT :!:

Proponuje spolszczyć program i wtedy będzie wszysko proste,a jeżeli nie to na pewno sama dojdziesz.

a jak to zrobić?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=12&id=881

:x :?

dzięks

Złączono Posta : 17.07.2006 (Pon) 11:15

ściągnęłem i jest po angilsku :x

To wypakuj do folderu głównego paint net,potem odpal program i już będzie po polsku.

może zaczołbyś czytać…

możesz to jeszcze raz napisać tylko jaśniej

Sciągasz >> Wypakowywyjesz >> Kopiujesz co wypakowane >> Wklejasz tam gdzie zainstalowany jest Paint.Net.

Możesz zajrzeć:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=83368

dziki już jest po polsku