Jak zarobić kasę?

Jest coś takiego chcę sobie kupić GameCube-a.Teraz nie mam za dużo kasy szczeże to wogóle nie mam kasy.Muszę uzbierać 400 zł.6 października mam urodziny i wtedy uzbieram może jakieś 200 zł. I właśnie możecie podać jakieś pomysły jak mogę uzbierać kasę.

praca…sprzedaj coś…

Hehe dobre pomysły no raczej w internecie nie zarobisz, zbieraj złom butelki itp albo nie wiem bezrobocie u nas i wogóle chyba będziesz musiał poczekać do nastepnych urodzinek ja mam 21 wrzesnia imieninki no i 28 wrzesnia dzień chłopka chcem zakupić odtwarzacz MP3 i nagrywarke dvd.

A na przykład ile płacą za roznoszenie ulotek??

we wrocławiu możesz dostać 20-30 zł za 1000 ulotek :slight_smile: he he

takie ogłoszenie kiedyś znalazłem w gazecie :?

ale to jak to jest? przeciez te ulotki mozna wywalic no nie?

Buahaha, typowy, polski pracoholik :smiley: A potem bezrobocie w kraju straszne ojejku :smiley:

u mnie czasem chodzi na poczatku z tobą ktos w gory i patrzy jak sie przyjmiesz to moze dostaniesz prace znow i wtedy robisz co ci sie podoba tyle ze w okolicznym lesie znalezli kiedys ponad 3k i chlopaka podali do sadu aleniewiem jak sie sprawa skonczyla

Napisz to COŚ, po polsku i żeby było wiadomo o czym to jest :expressionless:

Wystarczy że przedstawiciel firmy której roznosisz ulotki zadzwoni do jednego z domów z zapytaniem czy dostarczono ulotki w rejonie w którym masz je roznieść 8) 8) 8)

Jak będzie znał numer :stuck_out_tongue:

no to jak nie bedzie mial numeru to wysle kogos zeby zapukal do mieszkania i sie zapytal :slight_smile:

Jaki problem sprawdzic w ksiazce telefonicznej jakakolwiek osobe z danej ulicy :smiley:

jak zarobic kase???idz do bukmachera!!!obstaw kilka meczy itp!ja np jestem w tym bardzo dobry i obstawianie to moj jedyny rodzaj dochodu!

Jak cos to zglos sie do mnie! podam Ci pare typow np na ten weekend! !!

pozdro

hy, chyba najlepiej zachandlować czym bo z czym innym to ciężko, jak jesteś pełnoletni, masz w okolicy gdzieś supermarek spytaj o jakąś inwentaryzacje czy cos… idziesz na 7-8 h i 40-50 zł dostajesz…

To pisz na PW :wink: