Jak zarobić parę groszy?

Jestem młodym informatykiem, bo chodzę do drugiej klasy liceum i chcę zarobić parę groszy. Dobrze wychodzi mi tworzenie stron, ale nie mam gdzie się załapać.

Możecie coś doradzić?

Ja chodzę do gimnazjum, ale rozdawałem ulotki i zarobiłem około 500 zł w ciągu miesiąca. :stuck_out_tongue:

Ja pomagałem kiedyś w kawiarence internetowej :slight_smile: całkiem fajna praca hehe

To chyba za 1 ulotke płacili Ci 1zł :mrgreen:

Zalezy na jakim poziomie robisz strony.Masz jakies portfolio ? jak cos to moze dla Ciebie cos sie znajdzie ;]

Idź na prace społeczne :smiley: 8)

To zależało od tego, ile ulotek rozdałeś. Ja dzięki kolegom i koleżankom tyle zarobiłem, tylko potem musiałem wszystkim lody postawić :stuck_out_tongue:

Co np. tam robiłes?

jakaś fuchę szukaj na pewno ktoś robić będzie jakiś remont,możesz robić masę zajęć tylko wystarczy wyjść z domu i dobrze sie porozglądać oraz popytać choć mieszkamy w Polsce to praca jest i nikt mi nie wmówi ze jej u nas nie ma szukajcie a znajdziecie,a wszystko zależy od ciebie i tego co będziesz robił

No a od ilu lat można pracować np. roznoszą ulotki ze sklepu? Od 15 czy 16?

Zależy od konkretnej firmy.

Czy rozdawanie ulotek jest tylko od 16 lat czy coś sie znajdzie dla 12-nasto latka ??

Idą wakacje. Większych problemów ze znalezieniem pracy na wakacje nie będziesz miał, jeśli tylko chcesz się trochę wysilić. Praktycznie na każdej budowie znajdzie się praca dla “murzyna” (jeśli nic nie umiesz). Można wyciągnąć 6-8 zł za godzinę - nic nie potrafiąc, więc to IMO dobre wynagrodzenie.

http://zlecenia.przez.net

Znajdzie się.

:wink: Na pewno cos umiem :D:D:D to teraz poczaje sie troche na Prace w moim miescie jesli ktos z Legnicy i wie gdzie mozna zarobic prosze o wiadomosci POZDRO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: