Jak zatrzymać "miniatury" w widoku?-slugosia

dużo wstawiam i przerabiam foto. nie mogę ustawić w widoku na stałe-miniatury. za kazdym nowym wejściem muszę otwierac widok i miniatury. jest to dużo zabierające czas. pomóżcie!-jestem początkująca i samoucząca się obsługi kompa! !!

Możesz ustawić, żeby każdy folder wyświetlał miniaturki. W tym celu zmień widok właśnie na miniaturki, a potem Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Zastosuj do wszystkich folderów

tak zrobiłam.start>pliki,foldery>widok>miniatury>narzedzia>opcje fol>widok>zastosuj.

jak jestem np.aukcjoner>przeglądaj>i niestety -dalej brak miniatur,tylko lista

Hm… A Tobie chodzi o miniaturki obrazków które masz na dysku, czy o miniaturki np. na Allegro?

No i teraz, jeśli w folderze masz jakieś obrazki to będą się wyświetlać ich miniatury.

jak na Allegro,ebay,lub jak wchodzę na obróbkę zdjęć. dzisiaj miałam sporo foto do przerzucenia,i za każdym razem musze klikać na widok>miniatury.

chyba jest jakiś sposób,aby ułatwić ? szkoda czasu na to klikanie! !!

AAA… ja wiem. To tu:

70ed673484333a7fm.jpg

To tak zawsze, nie da się tego przestawić.

jeżeli chodzi o to co zasugerował wiwi386_pl to niestety ma rację.

Częściową pomocą może być program “Imagefox” niestety płatny (można ściągnąc wersję shareware) robi go ACDSee, choć infa u nich nie mogłem się dopatrzeć :cry: , może wbudowali to w swoje “kombajny” :wink:

mam nadzieję,że jednak jest jakaś możliwość.praca na kompie ma być ułatwieniem a nie pod górkę !!