Jak zatrzymać "miniatury" w widoku?-slugosia

(Slugosia) #1

dużo wstawiam i przerabiam foto. nie mogę ustawić w widoku na stałe-miniatury. za kazdym nowym wejściem muszę otwierac widok i miniatury. jest to dużo zabierające czas. pomóżcie!-jestem początkująca i samoucząca się obsługi kompa! !!

(Senshiro) #2

Możesz ustawić, żeby każdy folder wyświetlał miniaturki. W tym celu zmień widok właśnie na miniaturki, a potem Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Zastosuj do wszystkich folderów

(Slugosia) #3

tak zrobiłam.start>pliki,foldery>widok>miniatury>narzedzia>opcje fol>widok>zastosuj.

jak jestem np.aukcjoner>przeglądaj>i niestety -dalej brak miniatur,tylko lista

(Senshiro) #4

Hm... A Tobie chodzi o miniaturki obrazków które masz na dysku, czy o miniaturki np. na Allegro?

No i teraz, jeśli w folderze masz jakieś obrazki to będą się wyświetlać ich miniatury.

(Slugosia) #5

jak na Allegro,ebay,lub jak wchodzę na obróbkę zdjęć. dzisiaj miałam sporo foto do przerzucenia,i za każdym razem musze klikać na widok>miniatury.

chyba jest jakiś sposób,aby ułatwić ? szkoda czasu na to klikanie! !!

(system) #6

AAA... ja wiem. To tu:

70ed673484333a7fm.jpg

To tak zawsze, nie da się tego przestawić.

(Z35ikr) #7

jeżeli chodzi o to co zasugerował wiwi386_pl to niestety ma rację.

Częściową pomocą może być program "Imagefox" niestety płatny (można ściągnąc wersję shareware) robi go ACDSee, choć infa u nich nie mogłem się dopatrzeć :cry: , może wbudowali to w swoje "kombajny" :wink:

(Slugosia) #8

mam nadzieję,że jednak jest jakaś możliwość.praca na kompie ma być ułatwieniem a nie pod górkę !!