Jak zatrzymac sterowniki?

(Damiano125) #1

Mam za niedługo zamiar zrobić format koleżance tylko jest mały problem bo ona nie ma sterowników do karty muzycznej i tych innych. Teraz jej wszystko dobrze chodzi noi może można by jakos te stery teraz działające jakos zachowac a potem po formacie ich uzyć. Zakładam ze ona nie ma nagrywarki ale ma internet. Co radzicie??

(fiesta) #2

Nie ma takiej możliwości.

To w czym problem zassać stery z netu ??

(Damiano125) #3

No tylko za bardzo niewiem gdzie takie coś znależc ?? poprostu mam wpisac nazwe urządzenia i sterowniki w google??

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 22:22

Chciałem sie zapytac bo za bardzo niewiem jak sie instaluje sterowniki z płyty?? Mam dac na to urzadzenie i poprostu zeby samo wyszukało na płycie sterowników czy przeszukiwac ręcznie??

(fiesta) #4

Dokładnie, albo drivers.

Pobierz EVERESTA do identyfikacji sprzętu:

(jaru_r) #5

..no, nie do końca - są programy, które robią backup aktualnych sterowników, aby można było ich użyć po formacie.

Np. TO

(Zbych ) #6

Więc najlepiej nie bierz sie wogóle za format kompa koleżanki bo stracisz koleżanke , najpierw naucz się wszystkiego na swoim kompie.

(Damiano125) #7

Trzeba mi sterownik do tej karty audio intel 82801BA/BAM AC'97. Mam stronke gdzie można to pobrac ale trzeba sie tam zarejestrowac a jakos mi niechce wejsc.

(pysiu) #8

to podaj konkretny :wink:

(Edlib) #9

http://www.driverguidetoolkit.com/ - wpisz do google drivers backup

a wyrzuci ci ich mnóstwo