Jak zdalnie zainstalować DameWare Mini Remote Control

Witam,

Czy ktoś z was używa tego programu sieciowego? Jesli tak to prosze o info jak mam zdalnie zainstalować ten komputer na innym komputerze w sieci??? Do zdalnej instalacji wpisuje IP komputera w LAN, podaje użytkownika i hasło który na pewno jest na tym komuterze i cały czas wywala błąd. Czy ten program korzysta tylko z IP czy muszą być komputery w domenie? jak chcę instalować na komputerze z którego się łącze (loock back) to nie ma problemu. Na żadnym z komputerów na których chcę zainstalować zdalnie program nie ma firewalla, nawet wyłączyłem ten firewall windowsowy.

czesc,

musisz miec prawa admina na zdalnym kompie

Jaki masz komunikat bledu?

Chcę się łączyć z komputerami w sieci które sami instalowałem i wiem jacy są użytkownicy. Niezaleznie od tego czy loguję się na uzytkownika mającego prawa admina czy na samego admina ciągle wywala błąd. Sposób próby podłączenia przedstawiam na rysunku 1, a błąd który się wyświetla na rysunku 2.

post-62476-13856534190809_thumb.jpg

post-62476-13856534191414_thumb.jpg

Wyglada jak bys nie mial uprawnien na zdalnym kompie (192.168.1.203) - dlatego masz pytanie o login i haslo. Jesli korzystasz z konta, ktore jest lokalnym kontem na zdalnej maszynie to sprobuj tak wpisac login: nazwauzytkownika@192.168.1.203, lub inaczej (w sytlu WinNT): 192.168.1.203\nazwauzytkownika.

Jak to nie pomoze, zerknij w log na zdalnej maszynie czy nie ma tam czegos ciekawego (eventvwr.msc).

ok bede próbował tak jak mówisz.