Jak zdobyć Puchar Europy w fifie 07?

W jaki sposób można zdobyć puchar europy w fifie 07 skoro zawsze zajmuję 1 miejsce w tabeli to uczestnicze w tzw Klubowe Me czyli Liga mistrzów.Więc które miejsce trzeba mieć aby wziąć udział w Pucharze Europy??

Zamieszczam screena :-o

http://img72.imageshack.us/img72/2238/fifa07fe9.png

Jeżeli Klubowe Mistrzostwa Europy to Liga Mistrzów, to Puchar Europy to na pewno Superpuchar Europy, tzn., jeżeli wygrasz Ligę Mistrzów (KME), to później grasz ze zdobywcą Pucharu UEFA. Jest to jeden mecz finałowy.

Złączono Posta : 26.05.2007 (Sob) 11:05

O Superpuchar Europy grają: zwycięzca Ligi Mistrzów i zwycięzca Pucharu UEFA.

Wiem ze tak jest ale superpuchar juz miałem i wygrałem a to jest chyba puchar uefa

No to musisz zajac takie miejsce w tabeli swojej ligi aby twoja druzyna walczyla w pucharze UEFA a nie w Champions League :slight_smile:

zależy od rodzaju ligi w jakiej grasz bo na przykład jak w lidze polskiej to chyba wystarczy drugie albo 3 miejsce w lidze angielskiej 3 albo 4 ale chyba wystarczy że w dowolnej lidze zdoibędziesz puchar danego kraju niezajmując 1 miejsca a w niektórych równiez premiowanego 2 i przyokazji gratuluje dobrych wyników w wyzwaniach pozdro 8)

ok dziex za info :smiley:

wystarczy zająć 3 miejsce w grupie w klubowych me i się automatycznie dostaje do 2 rundy pucharu europy