Jak zdobyć Windows 2000?

Kompletnie nie mam pojęcia, skąd wytrzasnąć (kupić? pobrać? zamówić?) Windows 2000. Wie ktoś może?

Kupisz na allegro

Przypominam, że na forum można proponować tylko i wyłącznie legalne rozwiązania.

A czy legalne kupienie Windowsa, tylko, że starego, jest nielegalne?

Ale co starego,komputera.Tak ,gdy kupisz windowsa który był wcześniej instalowany lub sprzedawany z komputerem to instalacja na twoim jest nielegalna.

Ja kupiłem np. poleasingowego (czy jakoś tak) Windowsa XP, który jest całkowicie legalny :slight_smile:

@wiktor96

Słyszałeś o istnieniu wersji BOX, które są samodzielnymi produktami, i które mogą być przenoszone z komputera na komputer nieograniczoną ilość razy :?:

tak jest to możliwe ale jednocześnie musi być na jednym komputerze

Wybierasz wersję BOX od pasującego Ci sprzedawcy i po kłopocie.

http://www.allegro.pl/4661_windows_2000 … nge_view=1

Od siebie tylko dodam, że, jeżeli kupisz system na licencji box i będziesz chciał go przenieść na inny komputer, będziesz musiał go usunąć z pierwszego.

@Piotr92

W słowniku języka polskiego, taka właśnie jest definicja słowa przenosić. :stuck_out_tongue:

  1. Nie słyszałem o takim słowie, jak “przenoscić” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

  2. Nie wydaje mi się, żeby były osoby, które nie wiedzą, co to znaczy przenosić. Jak przenosisz np. meble, to czy one się rozdwajają? NIE! Więc czemu z Windowsem by tak miało być? :smiley: :slight_smile:

Dodane 30.05.2010 (N) 13:55

Klucz do Win2000 mam, i co dalej?