Jak zgrać Vistę na płytkę?

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem acer-a 8930 z zainstalowaną 32 bitową Vistą Home Premium SP1. Problem w tym, że nie dostałem płytki instalacyjnej. Pytanie. Jak mogę zrzucić Vistę na płytke? Albo inaczej Jak mogę zrobić płyte instalacyjną z zainstalowanej Visty. Z góry dziękuje za pomoc.

eRecovery. To dla Ciebie i firmy Acer jest hasło. Powinieneś go szukać w instrukcji. Tam powinno byc wszystko ładnie napisane. Dopowiem tylko że aplikacja eRecovery pomorze Ci w utworzeniu płytek z systemem.

kolego w XP jest taka funkcja zobacz czy to samo jest w Viście

tu podaję ci przykład link do XP

proszę link do szkolenia - [Odzyskiwanie systemu. Narzędzia Windows XP]

opis tematu w szkoleniu - W demonstracji Odzyskiwanie systemu. Narzędzia Windows XP Docent przybliża możliwości jakie dają nam wbudowane funkcjonalności systemu Windows XP. Nie każdy wie, że aby sporządzić obraz dysku czy też backup przyrostowy, wystarczy skorzystać z narzędzi wbudowanych w system. Warto się z nimi zainteresować chociażby dlatego, że może się okazać, iż to co otrzymujemy wraz z systemem jest w zupełności wystarczające i nie ma potrzeby inwestowania w dodatkowe aplikacje. Oczywiście nie dla każdego te rozwiązania okażą się wystarczające ale na pewno warto się z nimi zapoznać. - Autor: Docent,

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … Windows+XP