Jak zjąć cooler ?:>

Aż wstyd się przyznać ale nie wiem jak zdąć cooler z radiatora :stuck_out_tongue: :oops:

Może ktoś się pyta a poco ja tam zaglądam? A no po to jak zobaczyłem ile ma w sobie upchanego kurzu to mnie się serce krajało… Z chęcią zamieścił bym zdjęcie w czym mam problem ale nie mam aparatu :frowning: chodzi o ten cooler co ma takie dwie zawleczki plastikowe jedna zachodzi na dół druga w górę i jak je odbezpieczę to się poluzuje lecz nie zchodzi ale chodzi cały z radiatorem a ja go nie chce ściągać tylko sam wiatrak:( proszę o pomoc mile widziane zjątko jak to zrobić :slight_smile:

pozdrawiam

chodzi zapewne o cooler na grafice !!

ojojoj nie chodzi o grafike :stuck_out_tongue: chodzi mi o coolerek na procku :stuck_out_tongue:

s_y_l_w_a_n jaki to coooler?

Weź odkurzacz i go przeczyść… :stuck_out_tongue:

McDracullo nie jestem w stanie powiedzieć ci dokładnie jest to oryginalny intela po bokach ma takie dwa zatrzaski białe odkurzaczem nic nie nawojuje jak mi zasłania wiatrak nie przeczyszcze go w ten sposób jak mówisz :stuck_out_tongue:

s_y_l_w_a_n to już wiem któy. Mam ten sam problem z kompem obok :mrgreen: musisz zdjąc chyba caly cooler bo wiatrak jest mocowany od spodu radiatora… :-o

no dobra to nawet jak go zdjąc całego z radiatorem bo jak obezpiecze te zawleczki to tylko go poluzuję :confused:

No to jak już wszystko poodpinałes to najlepiej zdejmowąc go jak sie trochę pogra żeby byl ciply i krecic to w lewo i prawo az pusci pasta

pasta nie trzyma go własnie chce wam powiedzieć że on się rusza na wszystkie strony ale go ta konstrukcja trzyma :confused: