Jak zlokalizować telefon

jak zlokalizować telefon z internetu jest program czy coś ale nie ze stronkami +18 lat! !!

Zlokalizować fona to może tylko operator po karcie SIM w dodatku trzeba mieć nakaz prokuratorski.

A własnie coś ostatnio słyszałem we wiadomościach o jakimś projekcie, którego nazwy za nic nie mogę sobie przypomnieć - otóż wysyłał on sms(?) albo jakoś informował o twoich znajomych znajdujących się w promieniu 2km od ciebie. Jak ktoś wie o czym mówię niech da znac jak ta stronka się nazywa.

na pewno usun ten post a inni piszcie jakby nie było tego wyżej

Jest taka opcja w Plusie: Wiem gdzie jesteś :smiley: wysyłasz wiadomość SMS z pytaniem gdzie jest dany numer(nazwa ulicy) jeden SMS kosztuję 1,22 i potrzebne jest pozwolenie w SMS czy pozwala na podanie informacji na temat gdzie jest dany telefon :smiley:

nie ty fleszer ten wyrzej ciebie

Nie wiem jak jest obecnie ale pół roku temu miałem po kilka razy w dzień i w nocy ,głupie" telefony na telefon stacjonarny i jak zadzwoniłem do TP.SA to odpowiedzieli mi tak jak pisze @adam749 że muszę mieć nakaz prokuratorski albo zadzwonić na policję.

Zakupiłem na Allegro ,Caller ID" i teraz mam spokój - widocznie ktoś ze znajomych robił sobie żarty.

Jeszcze może tak być że ktoś ma telefon zastrzeżony i wtedy nie będę wiedzieć kto dzwoni ale w razie czego będzie go łatwiej namierzyć i mam jasny dowód.

W Niemczech policja ma takie prawo bez zezwolenia prokuratury,wystarczy ze malolat nie wrocil do 22 do domu ,i oni namierzaja jego telefon komorkowy z dokladna jego lokalizacja! :slight_smile:

Era posiada coś takiego jak “Radar”. Działa podobnie jak w opisie Filipster`a.