Jak zmieniać motywy w Vista Home Basic?

wszędzie mogę dowiedzieć się tylko, jak zmienić wygląd xp na wygląd vista, albo vista basic na aero glass (taa, jasne). a ja chcę po prostu wiedzieć, co mam zrobić, żeby w swojej podstawowej viście móc zmieniać motywy. ściągnęłam uxtheme patch, ale na tym kończy się moja działalność. nie mam pojęcia, co robić dalej. pomóżcie!

ściągnij program vistaglazz, uxtheme patcher nie działa pod vistą, uruchom vistaglazz i wciśnij “patch original files” (lub coś w tym stylu).

zresetuj kompa, wejdź do katalogo c:\windows\resource\ i przegraj tam wybrany przez siebie styl, aby kopiowanie się powiodło trzeba zmienić właściciela każdego z plików w katalogu resource z administratora na ciebie, (klikasz prawym na pliku wybierasz zgodność a pozniej szukaj opcji właściciel) gdy to zrobisz wystarczy albo sie wylogować albo na chwile zmienić styl na klasyczny, no i później można się cieszyć z nowego stylu ![-o<

Witam.

Najnowszy TuneUp Utitles 2008 ma możliwość zmiany motywów oraz zmiane ikon,botów , ekranów logowania -można to wszystko pobrać z strony programu .

Naprawdę polecam ten program,a na dodatek utrzymuje system w doskonałej kondycji.

Pozdrawiam.