Jak zmieniać motywy w Vista Home Basic?

(Cukrowa Wrozka) #1

wszędzie mogę dowiedzieć się tylko, jak zmienić wygląd xp na wygląd vista, albo vista basic na aero glass (taa, jasne). a ja chcę po prostu wiedzieć, co mam zrobić, żeby w swojej podstawowej viście móc zmieniać motywy. ściągnęłam uxtheme patch, ale na tym kończy się moja działalność. nie mam pojęcia, co robić dalej. pomóżcie!

(Bladel) #2

ściągnij program vistaglazz, uxtheme patcher nie działa pod vistą, uruchom vistaglazz i wciśnij "patch original files" (lub coś w tym stylu).

zresetuj kompa, wejdź do katalogo c:\windows\resource\ i przegraj tam wybrany przez siebie styl, aby kopiowanie się powiodło trzeba zmienić właściciela każdego z plików w katalogu resource z administratora na ciebie, (klikasz prawym na pliku wybierasz zgodność a pozniej szukaj opcji właściciel) gdy to zrobisz wystarczy albo sie wylogować albo na chwile zmienić styl na klasyczny, no i później można się cieszyć z nowego stylu [-o<

(Witek32) #3

Witam.

Najnowszy TuneUp Utitles 2008 ma możliwość zmiany motywów oraz zmiane ikon,botów , ekranów logowania -można to wszystko pobrać z strony programu .

Naprawdę polecam ten program,a na dodatek utrzymuje system w doskonałej kondycji.

Pozdrawiam.