Jak zmienic dzwiek zapisany w mp3 na cd?

(Biedronka01) #1

Czy jest taka mozliwosc?

(system) #2

Wydaję mi się, że nie ma możliwość, aby dokonać takiej operacji na CD. Jedynie na twardym dysku co wiąże się oczywiście z nagraniem kolejnej płytki. Pomocny do tego może byc program Advanced MP3 Converter

(GP1600) #3

W Nero przecież jest możliwość nagrania płyty Audio z plików mp3. :slight_smile:

(3dm Racek) #4

Dokładnie. Wystarczy przeciągnąć i upuścić.

(system) #5

Chłopaki wydaję mi się, że nie chodzi o to... Myślę, że koleżanka chce zmienić pliki już wcześniej zapisane na płytce CD. :smiley:

(Duch) #6

tak szczerze powiedziawszy to z tego co koleżanka napisała to można się wszytskiego domyślać ale niczego dowiedzieć !!

jaśniej napisz o co ci chodzi!!

(Agmitura) #7

A mnie się wydaje , że koleżanka ewka-konewka chce poprostu zmienić pliki mp3 na wav i nagrać na cd , a jeśli tak to Cedex.POZDRAWIAM! !!

(Prometheas) #8

jeżeli masz program nero ( do nagrywania) to wchodzisz w program nero potem naciskasz: MUZYKA- AUDIO CD- DODAJESZ PLLIKI- I WYBIERASZ NAJNISZĄ PRĘDKOŚĆ ZAPISU np. 1x,2X.4x itp. aż do 8x

(lazikar) #9

Koleżanka chce nagrać pliki zapisane w mp3 na dysk w formacie Audio Cd. Czyli tak aby odtwarzała się w odtwarzaczu CD. Można to zrobić w Nero. Muzyka>>audio cd Tu daodaj pliki mp3 i dalej. :smiley:

Mam nadzieję że trafiłem. :lol:

(S Man1) #10

Czemu taka mała prędkośc ?? To pytanie jest na serio !!

(Vojtz) #11

Raczej dosłownie: już zapisanych plików na płycie nie można w żaden sposób zmienić !

(system) #12

Też tak zrozumiałem i napisałem to w 1 pomim poście w tym temacie :smiley:

(lazikar) #13

Tylko że tak naprawdę to nie wiemy dokładnie o co chodziło koleżance. Więc może poczekajmy z tą zgaduj zgadulą aż coś więcej się dowiemy. :smiley:

(Adi171717) #14

Powinno sie nagrywac plytki z predkoscia polowy mozliwosci nagrywarki :smiley:

P.S. aczkolwiek maxem tesh sie nagra, na tanich plykach moga wystepowac po takiej operacji przycinki...

POZDRO !!

(Prometheas) #15

(Biedronka01) #16

....and the winner is lazikar! !!

Dzieki za porady!

Kolezanka miala oczywiscie na mysli mozliwosc przegrania pliku mp3 z twardego dysku na plytke zeby mogla sluchac muzyki w odtwarzaczu cd :slight_smile:

(fiesta) #17

Więc na drugi raz proszę o precyzyjne zadanie pytania, żeby nie potrzeba było bawić się w zgadywankę.

Problem rozwiązany.

Zamykam