Jak zmienić format przypisów końcowych [1,2,3,4,5] na [1-5]

pytanie jak w tytule. Jak zmienić format przypisów końcowych z [1,2,3,4,5] na [1-5] w office 2003? czy to w ogóle możliwe?

Hej,

Z tego co pamiętam nie ma takiej możliwości. Zostaje pisanie słowa tamże zamiast przeklejania dokładnie tego samego tekstu przypisu. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

A niech to w 2003 nie ma, 2007 nie ma i w 2010 też nie ma, we wcześniejszych wersjach pewnie też nie ma. Przez tyle lat Microsoft nie wpadł na pomysł jak to zrobić ? Jak popatrzyć na przypisy umieszczone w książkach lub artykułach to nigdy nie spotkałem się z formą np. [1,2,3,4] tylko [1-4].

Hej,

Używałem wcześniej wersji Office’a Xp oraz Office 2000 i… nie będzie niespodzianką, jak napiszę, że opcji tej nie spotkałem. :stuck_out_tongue:

Tyle że mało kto używa Office’a do składania poważniejszych publikacji. :slight_smile: Zamiast nich używa się programów do cyfrowej składni publikacji.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zgadza się, ale pisząc pracę mgr lub dr, bądź też publikacje naukową to wymagany format tekstu przez wydawnictwo to *.rtf lub *.doc :wink: chyba napiszę do microsoftu może w następnej wersji się to pojawi?

Hej,

No tak - wtedy zostaje nałogowe pisanie słowa tamże - robiłem tak i w pracy licencjackiej, i w magisterskiej.

Kto wie, może to jakaś myśl… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus