Jak zmienic IP w Live Box?

Moze mi ktos wytlumaczyc jak mozna zmienic IP w live boxie?? chodzi mi o to zeby sobie mogl zmienic IP kiedy chce!! jak ktos wie jak to zrobic to prosze niech napisze:* Pozdrawiam :slight_smile:

Ip samo Ci się zmienia co 24 godziny , jak chcesz sobie sam zmieniać to trzeba wyłączyć z gniazda zasilającego liveboxa wtyczkę i podłączyć na nowo, wtedy livebox automatycznie znowu podłacza się do internetu z usługą neo i masz nowe IP

nie trzeba wylaczac wtyczki z gniazdka,mozesz to zrobic przez panel konfiguracyjny liveboxa, klikasz na polaczenie z internetem-rozlacz i za chwile polacz i gotowe, masz nowe ip

mam pytanko…

live box i podlaczone dwa laptopy - obecnie na obu te samo IP a chcialbym miec rozne , jest to mozliwe ??jesli tak to poprosze o wskazowki i to wmiare szczegolowe bo jestem laikiem komputerowym

Dzieki

Na 100% na obu laptopach masz inne IP bo router przecież musi rozróżniać te komputery, no nie? :wink:

A że zewnętrzne IP masz takie jakie uzyskał sam livebox, to przecież normalne. Chcesz “zmienić” na którymś IP. użyj jakiegoś maskowania przez proxy np. programem HideIP …innej możliwości brak.