Jak zmienić pieniądze wirtualne na prawdziwe?

Z tematu postu nie wiadomo o co chodzi ale nie wiedzialem jak go nazwać… otóż sprawa wygląda tak : mam na koncie na komórce kwotę 150 zł i nie chce już używać tej karty a chciałbym odzyskać chociaż część tych pieniędzy. Wpadłem na pomysł żeby kupić konto rapidshare i odsprzedać taniej, tak tylko ze rapida nie można kupić przez sms :/. Później trafiłem na stronę typu " wyślij sms na numer XXXX koszt 3,66" i pomyślałem, żeby otworzyć tam sobie konto i wysyłać sms sam na siebie wysłać za te 150 zł i w ten sposób znajdą się na moim koncie w Mbanku. tylko, że oni biorą 40% prowizji a to trochę dużo… dostał bym pewnie spowrotem z 80 zł a to mało :smiley: ma ktos jakiś pomysł ?

Opłata sms za konta premium na OTSach, potem odsprzedaj na allegro :stuck_out_tongue:

chodzi tutaj o tibie tak ? mogłbyś dokładnie powiedzieć co i jak bo nigdy w to nie grałem, gra w to w ogóle ktoś jeszcze?

Wysyłasz sms’y żeby dostać konta premium (tzw. PACC) oraz na różne inne bonusy. Więcej szczegółów na stronce Tibii. :wink:

Ta OTS odpadają, mają w sobie wirusy :D, wiem bo przekonałem się na własnej skórze. I nie zależnie jaka to strona gdzie mówią że nie ma wirusów, oni kłamią.

Lepiej zrobić skrypt że coś kupisz za SMS i masz kasę już w swoim banku.

Idąc Twoim tokiem myślenia najlepiej zrobić drukarke i ich troche dodrukować a karte wywalić do kosza.

przemo86, nie wiem w jakiej sieci masz ten telefon ale istnieje możliwość przelania pieniędzy w orange na konto innego użytkownika. Dogadać byś się musiał z kimś znajomym, że przelejesz mu te np 150zł a on Ci da w gotówce.

http://zapytaj.com.pl/Category/017,008/ … range.html

Nie wiem jaką ty tam masz siec bo nie napisałeś…