Jak zmienić piorytet Systemu

Cześć mam następujący problem w grach mam spadki fps.Możliwe ,że to niestabilność systemu ponieważ mam system na wyskokim piorytecie(Program WinUtilities tak pokazuje) i chciałbym zmienić piorytet systemu na normalny ale nie wiem jak :confused:

Możliwe że masz po prostu za słaby sprzęt do gier stąd spadki wydajności.

Możliwe że sprzęt się przegrzewa stąd spadki wydajności.

Ale bez konkretów możemy tylko zgadywać co jest nie tak.

Właśnie nie bo czyściłem kompa z zwenątrz i wewnątrz.Miałem na forum inny post i tam nic nie pomogło.Ale jeden pan ma taki sam problem jak ja i zmiana piorytetu pomogła bo miał niestabilność systemu.

Jeżeli dobrze zrozumiałem to chyba chodzi ci o priorytety dla programów i procesów.

Żeby zmienić priorytety dla procesów lub programów to wciśnij klawisze CTRL + SHIFT + ESC i w menadżerze zadań który się otworzy w zakładce aplikacje klikasz PPM na wybrany program i wybierasz przejdź do procesu,tam klikasz PPM na proces i najedź myszką na wybierz priorytet gdzie możesz go zmienić.

Możesz zobaczyć jak masz ustawione dopasowanie dla lepszej wydajności,z reguły powinny być zaznaczone programy,żeby to sprawdzić klikasz PPM na Komputer -> właściwości -> zaawansowane ustawienia systemu -> klikasz w przycisk ustawienia w wydajności i zakładka zaawansowane.Możesz też poustawiać sobie efekty wizualne,które też mają wpływ na płynność i szybkość działania systemu.

Przyczyn że masz spadki fps w grach (jak duże skoki tych fps ?) może być wiele,nie spełnione wymagania gry,uruchomione programy,wirusy itp itd…