Jak zmienic rozmiar ekranu?

mam pytanie włączyłem kompa i w pewnej chwili ekran obejmował mi swoim obszarem tylko 1/4 całości np. zdjęcia ale było ono rozciągnięte na cały ekran jak to zmienić … ??

Poszperaj w funkcjach twojego monitora.

zmień rozdzielczość w większości wypadków zadziała :smiley:

Jeżeli obniżysz rozdzielczość i będzie ok to znaczy, że monitor sobie z tą wyższą ni radzi!

ale zmiana rozdzielczości nie pomaga…

No to popatrz w opcjach monitora, tam masz funkcję rozciągania!

A może podaj model monitora i rozdzielczość wraz z odświezaniem na którym obecnie pracujesz, a nie tak będziemy wszyscy po kolei strzelac.

istnieje pewna możliwość iż nie świadomie aktywujesz jakąś funkcje obsługi kary która robi zoom :smiley: albo opisujesz o czymś co nie jest tym co my rozumiemy przez to co piszesz :slight_smile: :smiley: tak jak ja teraz :):wink:

jak masz dobrego kolegę który pożyczy ci na chwile monitor to sprawdź czy nie jest to też wina tylko monitora, który ma już dość normalnej pracy ze starości :wink:

moim zdaniem możliwe:

  1. nie piszesz dokładnie co się dzieje… może tak być :wink:

  2. uruchamiasz nie świadomie skrót jakiś od menadżera monitora/karty/innego programu

  3. błąd sprzętu karty ale raczej monitora który ma przepalone/ przegrzane elementy i mu się nie chcę takiego małego/ dużego pulpitu wyświetlać :slight_smile:

:wink: :wink: