Jak zmienić typ plików?

Witam!Jakiś czas temu wysłałem posta o treści: “Używam kodeków Real Alternative oraz FFdShow zaś do do oglądania używam BestPlayera,AllPlayera i SubEditPlayera. NIe da się jednak oglądać na nich większości filmów bo nie czytają plików.Najzabawniejsze jest to,że filmy nie idą na w/w programach zaś otwierają się bez problemów za pomocą winampa.Chciałbym jednak coś pokombinować z napisami,a winamp takich możliwości niestety nie daje.” -nie dostałem

jednak odpowiedzi.Ostatnio zobaczyłem,że we wlaściwości wszystkich

plików multimedialnych jest “Type of file: Winamp media file”(nawet w filmach,ktore mam tak naprawdę w avi) -zarówno w muzyce jak i filmach.Może w tym jest problem,ze filmy otwieraja mi się w winampie.Zmieniałem program,który ma otwierać tego typu pliki (np. na all playera).Jednak typ pliku nadal pozostaje taki sam -winamp :-x

To że masz tak napisane w typach plików, tzn że Winamp zarejestrował te typy. Może rejestruje je ten Agent Winamp lub coś.

Jeśli Winamp ci otwiera dany plik, a inny odtwarzacz nie - swiadczy to o tym że nie masz danego kodeka w systemie. Winamp ma swoje więc idą.

Sam używam FFDSHOW + AC3 FILTER i działa mi wszystko.

RMVB nie sciagam, bo lipny format, ale kilka razy sprawdzalem Real Alternative i bez problemu szły w SubEdit’cie.

Wywal wszystkie kodeki wejdz do AllPlayer>ustawienia>live update i tym pościągaj kodeki. Nie powinno być problemów :wink:

a co typów plików. Wejdz w winampa w opcje. Odznacz wszystkie typy plików video. Póxniej wejdz do AllPlayera w opcje i tam w typach plików zaznacz pliki video :wink:

Mam taki problem… wszystkie filmy mi odtwarza do góry nogami poza tymi zapisanymi jako typ pliku RMVB wiecie co z tym zrobić??? :?: :?: :?: