Jak znaleźć muzykę z tła flaszowej strony

Witam, gdzie znajdę na dysku komputera pobrany utwory muzyczne z tej strony - http://saab.pl/docs/pl/microsite/design … ndex2.html ?

Co to ma wspólnego z Win7? :roll:

Raczej nigdzie, bo cała strona jest we flashu więc co najwyżej możesz spróbować zgrywać dźwięk.

gdzie znajdziesz? tam gdzie zapisuje Twój program do ściągania :lol:

Shazam albo coś podobnego.

Wszystko co otwiera przeglądarka zapisuję na dysku. Posiadam windowsa 7 i chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę pliki dźwięku zapisane przez Mozzile Firefox. Zależy mi na tym by nie musieć ich zgrywać za pomocą programu który zapisuję dźwięk przechodzący prze moją kartę dźwiękową.

Przez FF to Ty z tej strony nic nie ściągniesz

Myślisz że jak FF otwiera tą stronę to zapisuje ja na dysku? Bzdura, nigdzie jej nie zapisuje

W windowsie xp kiedyś to mi się udało. Wyczyściłem wszystkie pliki tymczasowe, zrestartowałem kompa, by nie mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego pliku i wszedłem bezpośrednio na stronę z interesującą mnie nutą lecącą w tle, ale w Windows 7 za chiny nie mogę znaleźć folderu z tym co przeglądarka pobiera.

Możliwe że masz rację co do tego że już nigdzie nie zapisuję, raczej mnie, niż więcej wiem na tematy informatyczne, tym bardziej już tak nie siedzę w tym.

W internet explorerze będą na bank te dźwięki w tymczasowych plikach internetowych. W taki sposób np z wrzuty można zapisywać pliki.

A o cache słyszałeś ? Wklej w pasek adresu : about:cache?device=memory , i kliknij enter ,masz tam wszystko+rozszerzenia,wejście w link > prawy > zapisz element docelowy(lub ponownie wejdź)

Akurat to trzeba zrobić : Plik > Zapisz jako:

http://saab.pl/docs/pl/microsite/design … /music.swf

Zdaję się że tu jest muzyczka. Np Media Player Classic to otwiera. Ale coś jest nie tak - nie chce grać.

Tak samo avant browser ma funkcję zapisywania plików flash “tak o”. Ale nie dasz rady tak tego sobie ściągnąć, bo to jest we flashu a nie osobnym pliku ta muzyka.