Jak zostać beta-testerem?

Witam :slight_smile: Chciałbym zostać Beta-Testerem nowego cudeńka Microsoftu, lecz nie wiem komu muszę zgłaszać błędy :slight_smile: Jeśli Wy wiecie to proszę o odpowiedź.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … publicznie! - każdy może sobie teraz ściągnąć windows 7 . Jak zgłosić błędy ? Z tego co wiem przez program Send Feedback (w każdym okienku chyba jest link do tego programu)

Taaa. Jasne. :stuck_out_tongue: Jesli mu sie uda,to naprawdę moze mówić o ogromnym szczęściu. :slight_smile:

Tak na marginesie, czy Microsoft bierze po uwagę to że np. zgłaszam dużo błędów ? Czy jest za to jakieś wynagrodzenie ? :slight_smile:

David_PL99 ,

jak zgłaszasz dużo faktycznie sensownych błędów, to możesz liczyć później na windows 7 za free, tak było w przypadku Visty.

Najpierw jeszcze te błędy muszą być, hehe bo jak na razie to seven jest mocno stabilny.

Mi wyskoczył BSOD jak zainstalowałem stery od Creative SoundBlaster Audigy SE :wink:

Mi też… one są stare (2007)

BTW. Jak wyślesz kilka zgłoszeń przez “Send Feedback” to mogą cię wziąść do następnych testów. Tak robią jak ktoś się zaangażuje (ja mam kilka do zgloszenia :p)

Tak, ale na razie trzeba uzyskać własny klucz do w7, bo tak to te zgłoszone błędy idą na konto, tego kto nam ten klucz podał :confused:

No nie wiem czy taki stabilny. Pokazywałem ostatnio kumplowi jak system działa i jak wygląda - po chwili jak na złość, pierwszy raz wywalił BSOD, a tylko przeglądałem listę w AQQ :frowning:

Takich błędów się nie zgłasza! MS nie interesuje że przy instalacji niekompatybilnego stera lub programu wyskoczył BSOD - za takie błędy można zostać wywalonym z programu beta na connect

Konkretne błędy to takie że zrobiłeś coś np niestandardowego i wywaliło powłokę itd…

BTW. Jak wyślesz kilka zgłoszeń przez "Send Feedback" to mogą cię wziąść do następnych testów. Tak robią jak ktoś się zaangażuje (ja mam kilka do zgloszenia :p)

A niby skąd będą wiedzieć że to akurat byłeś Ty??

tzn. że najlepiej nie instalować żadnych dodatkowych programów i sterowników, tylko testować samy “goły” system?

Już oni dobrze wiedzą kto i kiedy, przy rejestracji do klucza muisz podac e-mail, w ten sposób wygenerowny klucz jest kojarzony z twoim mail’em i kontem na Connectie, jak będzie się udzielał to w końcu dostaniesz zaproszenie, jak niektóre osoby z forum.